Tuna ile Dene Bakalım

Yayıncı-Sunucu Tuna GÜZELYURT’un hazırlayıp sunduğu “Tuna ile Dene Bakalım” isimli program, yeni sezonda yayınlarını sadece Youtube kanalı üzerinden gerçekleştirecek.Tuna Güzelyurt kimdir?Detaylar haberimizde...

Tuna ile Dene Bakalım

Daha önce ulusal bir kanalda farklı konseptiyle yer alan ve yine Güzelyurt’un sunumlarıyla gerçekleşen program, yayın hayatına 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle başlayacak.

Yanı sıra aynı adlı dergi ile yine 1 Ekim’de okurlarla da buluşacak olan “Tuna ile Dene Bakalım” geniş izleyici kitlesinin beraberinde okur kitlesini de memnun etmeye hazırlanıyor.

Aslanlarla boğuşan, yılanlarla dans eden, at binen, ok atan ünlü sunucu yeni konsepti ile bu kez skalasını hayli genişletmiş görülüyor. Güzelyurt programda ekstrem denemelerin yanı sıra firma ve ürün tanıtımı yaparak tüketicileri bilinçli satın almaya da teşvik edecek.

“Tuna ile Dene Bakalım” dergisi, Turkcell’e ait DERGİLİK uygulaması üzerinden indirilip okunabilecek.

TUNA GÜZELYURT HAKKINDA

Tuna Güzelyurt 25 yaşında. Baba tarafı Afgan, anne tarafı Mersinli. Buraya kadar her şey normal. Asıl mesele buradan sonra başlıyor. Tuna Güzelyurt çektiği hayvanlarla o kadar yakın ve korkusuz bir ilişki kuruyor ki, insan bazen hayret ediyor!

At biniyor, ok atıyor, bir spor olduğunu ilk kez kendisinden öğrendiğim uzunca bir kırbaç kullanıyor. Hani şu havada çevrildikten sonra şak diye bir noktaya indirilen türden. Beş metre ötedeki adamın ağzındaki sigarayı ya da aklını bir kırbaç hareketiyle alacak derecede hem de! Anlayacağınız bir nevi Indiana Jones. Unutmadan bir de buz hokeyi oynuyor. O da kavgası, güreşi bol, sert bir ‘ata sporu’ bildiğiniz üzre. Üniversite öğrencisi Tuna Güzelyurt, hal böyle olunca 2-3 saat uyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İnşaat sektöründe canlanmanın ilk sinyalleri alındı...
İnşaat sektöründe canlanmanın ilk sinyalleri alındı...
Volkswagen’in Türkiye’ye gelmesi otomotiv sektöründe hareketlilik yaşatacak
Volkswagen’in Türkiye’ye gelmesi otomotiv sektöründe hareketlilik yaşatacak