Yaşam
Giriş Tarihi : 31-12-2020 15:50   Güncelleme : 31-12-2020 15:50

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yeni yıl mesajı

Haber Asır - Kızılcahamam Haber - Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan Süleyman Acar 2021 yılı kutlama mesajında şu ifadeler yer verdi:

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yeni yıl mesajı

"Değerli hemşerilerim, üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktık. Milletimiz, Ankara ve Kızılcahamamımız için güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2021 yılını, siz değerli hemşerilerimle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu yıl, tüm dünya ve ülkemiz adına zorlu süreçlerden geçtiğimiz bir yıl oldu. 2020 yılında tüm dünyada ve ülkemizde toplumu umutsuzluğa sevk eden pek çok olumsuz olay yaşandı. Özellikle koronavirüs salgınıyla birlikte ölümler yaşanıp, insan sağlığı tehdit altına girerken, bunların dışında malesef depremler, doğal afetler ve savaşlar da yaşandı. Tüm bunlara rağmen 'Bir yerde yaşam varsa orada umut her zaman vardır' diyerek, 2021 yılını büyük, güzel ve aydınlık umutlarla karşılıyoruz. Bu yıl yaşanan olumsuzlukların hepsinin yeni yılda son bulmasını yürekten temenni ediyorum. Karşıladığımız yılda, yaşamın, umudun, güzelliğin var olduğunu göstermek için daha fazla çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Bizim bütün çabamız, halkımızın, çocuklarımızın ve büyüklerimizin yüzünü güldürmek, mutlu etmek içindir. Bu yüzden akılla, tutkuyla ve aşkla çalışıyoruz. Kızılcahamam’da ayrımsız, her bir mahallemize eşit hizmet sunuyoruz. İlçemizi yenilemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz yaşanabilir bir dünyanın emekle, çalışmakla, azim ve kararlılıkla mümkün olduğuna inanıyoruz. Yaptığımız işi biliyoruz, kendimize güveniyoruz. Yeni yılda da halkımızın yüzünü güldürmek için var gücümüzle çalışarak, hizmet üreteceğiz.

Geçtiğimiz yılda insan odaklı, sosyal belediyecilik anlayışıyla, hayata geçirdiğimiz büyük yatırım ve projelerimizle son derece verimli olduğumuza inanıyorum. Çıtamızı her yıl yükseltmeye devam ederek kendimize yeni başarılar için büyük hedefler koyduk. İlçemizin yürekli, güzel insanlarına yeni ve büyük eserler kazandırmak için çok çalışmaya devam edeceğiz. Pandemi koşulları zorlasa da Kızılcahamam Belediyesi olarak 2021 yılına, ilçemizi bir üst noktaya taşıyacak büyük yatırım ve projelerle 2021 yılında da devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerimle tüm Kızılcahamamlı Hemşerilerimin, mülki, askeri ve adli erkan ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm personelin, belediye meclis üyelerimizin, Kızılcahamam Belediyesi'ne emek veren mesai arkadaşlarımızın, basın mensuplarının, sivil toplum kuruluşlarının, siyasi partilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, hizmet etmekten kıvanç ve derin bir haz duyduğum İlçemizin tüm güzide insanlarına, sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum."