Yaşam
Giriş Tarihi : 31-12-2020 21:03   Güncelleme : 31-12-2020 21:48

2021 Haber Ajansı ücretleri ne kadar? AA, İHA, DHA Güncel Abonelik Fiyatları

2021 yılı için haber ajansı abonelik ücreti ne kadar? Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) güncel abonelik fiyatları ve üyelik kayıt işlemleri için detaylar Haber Asır 'da. İşte 2021 yılı için haber ajansı abonelik ücretleri ve başvuru kanalları...

2021 Haber Ajansı ücretleri ne kadar? AA, İHA, DHA Güncel Abonelik Fiyatları

Haber siteleri, TV, gazete, dergi ve diğer izin verilen yayın kanalları için en çok merak edilen konulardan biri de haber ajanslarının 2021 abonelik ücretleri. Peki bu ücretler neye göre belirleniyor ve ne kadar? İşte detaylar..

Anadolu Ajansı (AA)

Anadolu Ajansı yayın türü olarak gazete, televizyon, internet sitesi, dergi, radyo, mobil, yabancı kuruluş ve diğer seçenekleri sunarken, yayın kapsamı olarakta ulusal, yerel, bölgesel ve yurtdışı seçeneklerini sunmaktadır. AA bu seçenekler için içerik olarakta haber, fotoğraf, video, arşiv, kelime takip sistemi ve AA finans seçenekleri sunmaktadır.

AA'ya başvuru yapmak için https://www.aa.com.tr/tr/p/abonelik-talep-formu/1001 adresini kullanabilirsiniz.

İhlas Haber Ajansı (İHA)

İHA abone olmak isteyen kullanıcılar için yayın türü olarak gazete, televizyon, internet sitesi, yabancı kuruluş, dergi, youtube kanalı ve sosyal medya, ve diğer seçenekleri sunmaktadır.

Yayın kapsamı olarak ulusal, yerel, bölgesel ve yurtdışı seçenekleri sunan İHA, içerik olarakta yazılı ve fotoğraflı haber, videolu haber ve arşiv seçeneklerini sunmaktadır.

İHA'ya başvuru yapmak için https://abone.iha.com.tr/Abonelik/Basvurusu adresini kullanabilirsiniz.

Demirören Haber Ajansı (DHA)

Demirören Haber Ajansı (DHA) üyeliği için aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden bilgi alabilirsiniz.

dhakurumsal@dha.com.tr
TR: +90 212 449 6633
English: +90 212 449 6560

Haber ajansı 2021 abonelik ücretleri

Haber ajansı abonelik ücretleri istenilen içerik ve yayın sürelerine göre değişiklik göstermektedir. 2021 abonelik ücretleri için doğru bilgilere yukarıda belirttiğimiz başvuru adreslerinden ulaşabilirsiniz.