Teknoloji
Giriş Tarihi : 29-01-2021 22:42   Güncelleme : 29-01-2021 23:14

Tedarikçi Pttavm.com giriş sayfası nedir? tedarikci.pttavm.com şifre yenileme, şifre mi unuttum ne yapmalıyım?

Pttavm.com site arayüzünden sonra tedarikçi paneli admin.epttavm.com adresi de değişerek yeni arayüz tasarımı ve özellikleri ile tedarikci.pttavm.com adresi üzerinden tedarikçilerine destek vermeye başladı. Peki tedarikçi panelinde neler var, ne gibi yeni özellikler eklendi ve tedarikçi paneli şifre unuttum işlemleri nasıl yapılıyor? Merak edilen bu soruların cevabı Haber Asır haber sitesinde...

Tedarikçi Pttavm.com giriş sayfası nedir? tedarikci.pttavm.com şifre yenileme, şifre mi unuttum ne yapmalıyım?

Türkiye'nin milli e-ticaret platformu Pttavm.com bir süre önce eski adresi epttavm.com adresini değiştirmiş ve yeni arayüzü ile hizmet vermeye başlamıştı.

Platformda bu kezde daha önce admin.epttavm.com üzerinden hizmet veren tedarikçi panelinin adresi ve arayüzü değişerek tedarikci.pttavm.com adresi üzerinden hizmet vermeye başladı. Peki yeni panelde ne gibi özellikler var ve yeni panelde şifre unuttum nasıl çalışıyor?

tedarikci.pttavm.com şifre yenileme nasıl yapılır?

Pttavm.com tedarikçileri yenilenen panelde, admin.epttavm.com adresinde kullandıkları panel giriş bilgileri ile işlem sağlamaya devam etmektedir.

tedarikci.pttavm.com adresinden giriş yapmak isteyen ve şifresini unutan tedarikçiler için öncelikli yapması gerekenler Pttavm mağaza açılış biriminden destek almaları gerekmektedir. 

Yeni panelde ne gibi özellikler var?

Pttavm'nin yenilenen tedarikçi panelinde öne çıkan ilk özellik tamamen mobil arayüze sahip olması ve bunun yanında tedarikçiler için özelleştirilebilir tema ve renk seçeneklerinin sunulması.

tedarikci.pttavm.com arayüzünde ürün yükleme işlemleri de eski panele göre daha kullanışlı hale getirilmiş ve eski özelliklerin daha kolay tanımlanabilmesi için önemli geliştirmeler yapılmış.

AdminAdmin