Yaşam
Giriş Tarihi : 22-08-2021 10:37   Güncelleme : 22-08-2021 10:37

Karum Çocuk Parkı yeni haliyle Çankayalı miniklerle buluştu - Çankaya Haber

Haber Asır - Çankaya Haber - Karum Çocuk Parkı yeni haliyle Çankayalı miniklerle buluştu. Çankaya Belediyesi, Karum İş Merkezi'nin önündeki alanı çocuk parkı olarak yeniden düzenledi. Çankaya Belediyesi, parklarında yenileme ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Parklarda bulunan spor alanları düzenlenirken oyun grupları ve banklar da değiştiriliyor. Bu kapsamda yenilenen Karum İş Merkezi'nin önündeki park, Çankaya Belediyesi Karum Çocuk Oyun Parkı ismiyle yeniden Çankayalılarla buluştu.

Karum Çocuk Parkı yeni haliyle Çankayalı miniklerle buluştu - Çankaya Haber

450 metrekare büyüklüğündeki park baştan aşağıya yenilenerek, yepyeni oyun ve oturma gruplarıyla hizmet vermeye başladı. Çocukların sağlığı için doğal materyallerin kullanıldığı yeni oyun gruplarıyla dikkat çeken park, Tunalı'da Kuğulu Park ile birlikte Çankayalılara hizmet vermeye devam edecek.

YENİLEME DEVAM EDECEK
Yenileme çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, "En çok çocukların belediyesi" olduklarını belirterek, pandeminin etkisinin devam ettiği bu günlerde Çankayalıların aileleriyle birlikte spor yapıp vakit geçirebilmeleri için parklardaki alanları yenilemeye devam edeceklerini söyledi. Taşdelen, son yedi yılda 100'e yakın park açtıklarını belirterek, Çankaya’ya yeni parklar kazandırmaya devam edeceklerini kaydetti.

Bu e-posta mesajı kişisel olup, içeriğinden mesajı atan kullanıcı doğrudan sorumludur. Bu mesajın içeriği ve/veya ekleri hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz, saklanamaz ve/veya kopyalanamaz. Mesaj yanlışlıkla size gönderilmişse ya da mesajın muhatabının siz olmadığını düşünüyorsanız, lütfen tüm ekleriyle birlikte siliniz ve göndereni uyarınız.

This is a personal e-mail message the user of which is directly responsible for the content of the message. Under no circumstances the content and/or annexes of the message can be used, hold and/or reproduced without permission. If the message has been sent to you by mistake or if you think you are not the intended recipient, please with all the annexes, delete the message and notify the sender.