Medya
Giriş Tarihi : 24-08-2021 07:57   Güncelleme : 24-08-2021 07:57

Günlük burç yorumları 25 Ağustos 2021 Çarşamba

25 Ağustos 2021 Çarşamba günlük burç yorumu için detaylar Haber Asır'da. İşte sizler için derlediğimiz 25 Ağustos Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Günlük burç yorumları 25 Ağustos 2021 Çarşamba

Koç burcu

Bugün öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Çalışma ortamınızda öfkenizi ekip arkadaşlarınıza kelimelerinizle yansıtabilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız olayların içine girmemek için öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.

Boğa burcu

Hayat yolculuğunda sınavlarınızın zorluğu ile şikayetçi olacağınız bir gün. Sıkışmış ruhunuz nefes alacak bir an kovalamaktadır. Bu anı yaratmak için her şeye biraz mola verin. Kendinizle yalnız kalmak size iyi gelecektir.

İkizler burcu

Aşk hayatınızda geçmiş korkularınız tetiklenebilir. Güven arayışınız sağlıklı adımlar atmanıza engel oluyor. Lütfen geçmiş travmatik duygularınızı temizleyin. Hareket alanınızı ancak bu şekilde arttırabilirsiniz.

Yengeç burcu

Beraber çalışma ekibinde yer aldığınız kişiler ile hukuki konularda fikir ayrılıkları yaşayacaksınız. Ekip arkadaşlarınıza kanun çerçevesinde açıklama yapma gereği hissedeceksiniz. Bu durum sizi biraz yorabilir.

Aslan burcu

Partnerinizden istediğiniz beklentilerinizi açıkça dile getiriyorsunuz. Bugün alma verme dengesini gözetmelisiniz. Bir şey isterken sizin de fedakarlık yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın. İstekleriniz de tutarlı olun.

Başak burcu

İkili ilişkilerinizde iletişiminiz eleştirel olacaktır. Herkes mükemmel olmak zorunda değil. Bizi biz yapan farklılıklarımız! İnsanları belli bir forma sokmak yerini onları olduğu gibi sevin, böylece daha huzurlu olacaksınız.

Terazi burcu

Toplum içerisinde sizi yok saymaya çalışan kişilere tepkileriniz sert olacaktır. Kimsenin sizi yok saymasına izin vermemeli hakkınızı sonuna kadar korumalısınız. Sizi saymayan, size haksızlık yapan insanları hayatınızdan çıkarın!

Akrep burcu

Maddi harcamalarınızı abartıyorsunuz. Farkında olmadan yaptığınız fazla alışveriş ilerde maddi bütçenizi sarsabilir. O yüzden alışveriş yaparken kontrollü olmayı ve paranıza göre hareket etmeyi öğrenmelisiniz.

Yay burcu

Toplum içerisinde görev alabilirsiniz. Topluluk kurallarına harfiyen uymalısınız. Kendi kafanıza göre uygulamak istediğiniz kurallar bir çatışma yaratabilir. Her şeyin belli bir sistemi ve kuralları var. Şartlara uyumlanın.

Oğlak burcu

Eğitim hayatınızda beklenilmedik radikal kararlara imza atabilirsiniz. Yön değişikliğiniz çevreniz tarafından şaşkınlıkla izleniyor olabilir. Bu yön değişikliğini başarıyla taçlandırdığınız sürece çevrenizdekilerin şaşkınlıklarını daha da arttırabilirsiniz.

Kova burcu

Geçmiş dostluklarınızı özlüyorsunuz. Aradaki soğukluğu eritmek için girişimleriniz olabilir. Bugün kendinizi net bir şekilde ifade edin. Söylediklerinizin ve davranışlarınızın tutarlı olmasına dikkat edin. Yapıcı olmaya önem verin.

Balık burcu

Partnerinize karşı öfkelisiniz. Alınganlık ve hassas olduğunuzu dile getirdiğiniz halde önemsenmiyor olabilirsiniz. Bugün yalnız kalmak size daha iyi gelebilir. Kendinizi zor durumda bırakacak hiçbir duygunun altına girmeyin.