Medya
Giriş Tarihi : 26-08-2021 20:39   Güncelleme : 26-08-2021 20:39

27 Ağustos günlük burç yorumları - 27 Ağustos hangi burç

Günlük burç yorumları takipçileri için 27 Ağustos hangi burç ve günlük burçlar Haber Asır'da. İşte 27.08.2021 Cuma Ağustos Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

27 Ağustos günlük burç yorumları - 27 Ağustos hangi burç

 

Bugün hangi burç ve 27 Ağustos Cuma günlük burç yorumları aşk ve iş hayatını nasıl etkileyecek? Merak edilen tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında...

Koç burcu

Geçmiş ortaklı projelerinizdeki kayıplarınızı telafi etmek için hukuki yollara başvurabilirsiniz. Haklarınızı almak için bir mücadele içinde olmanız, öfkeli ya da kırıcı davranmanız anlamına gelmiyor. Haklılığınız kadar sabrınızı da korumalısınız.

Boğa burcu

Uğradığınız bazı haksızlıkların telafisi gerçekleşiyor. Gerçeklerin farkına varan yöneticileriniz durumu düzeltmek için çaba gösterecektir. Sizin için emek verildiğini görmek, aslında en büyük kazancınız oluyor.

İkizler burcu

Aranıza mesafe koyduğunuz arkadaşlarınızın zor durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Geçmişi bir kenara bırakarak yardımcı olmak için harekete geçeceksiniz. Yaşanan iyi günlerin hatırını bilmek sizi vicdanen oldukça rahatlatacaktır.

Yengeç burcu

Beraber çalıştığınız kadın ekip arkadaşlarınızla aranızda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Duygu ve mantık arasında konuların herkes için göreceli olduğunu unutmamalısınız. Duygusal yaklaşımınız abartılı bulunursa, işleyişi sürdürmek en çok sizin için zor olacaktır.

Aslan burcu

Eşinizin akrabaları ile yapacağınız bazı görüşmeler canınızı sıkabilir. Mantığınıza uymayan konuşmalar karşısında, saygı çerçevesinde kalmaya dikkat etmelisiniz. Orta yolu bulamıyorsanız bile sadece dinleyerek de yardımcı olabilir ve süreci ılımlı geçirebilirsiniz.

Başak burcu

Duygusal etkileşimlere dayanamıyorsunuz. Sizi manipüle eden kişilerle bazı paylaşımlar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizden ödün vermekle fedakarlık arasındaki çizgide, doğru yerin neresi olduğunu bulmalısınız.

Terazi burcu

Ortaklı işlerinizde beklenmedik aksilikler yaşanabilir. Duygusal kararlar almak yerine daha akılcı çözümler bulmalısınız. Profesyonel olma yolunda doğru adımlar atmayı ne kadar çabuk öğrenirseniz iş hayatınızda ilerlemeniz de o kadar hızlı olabilir.

Akrep burcu

Çalışma ortamınızda üstlerinizin yönlendirmelerine karşıt fikirler sunabilir. Yapılması istenen işlerin olası hatalı sonuçlarını anlatmak ve gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak konusunda fikirleriniz rehberlik edecektir. Farklı ve derin düşünceleriniz yeni girişimler doğuruyor.

Yay burcu

Hoşlandığınız kişiye duygularınızı ifade etmek isteyeceksiniz. Sevgiyi yaşamak ve hayatınıza yeni bir yön tayin etmek için harekete geçmenin mutluluğu sizi motive ediyor. Bu etkiyle yeni projeler hazırlayabilir, kendinize yeni imkanlar oluşturabilirsiniz.

Oğlak burcu

Gelirinizin ve imkanlarınızın iyileştirilmesini talep edebilirsiniz. Üstlerinizle görüşme isteğinizin ve talebinizin olumlu sonuçlanması, performansınıza ve üslubunuza bağlı olacaktır.

Kova burcu

Eleştirel yaklaşımlarınız olabilir. Mükemmeli ararken abartıya kaçabilirsiniz. Bazı şeylerin şekil almasında çevrenizde bıraktığınız etkinin de payı olduğunu unutmamalısınız. Makul olmayı deneyin.

Balık burcu

Maddi ihtiyaçlarınızı dile getirmekte zorlanıyorsunuz. Desteğe ihtiyacınızın olduğunu ailenize açıkça söylemelisiniz. Tek başınıza olmadığınızı ve sorunları da tek başınıza çözmek zorunda olmadığınızı kabullenmelisiniz.

27 Ağustos hangi burç

27 Ağustos tarihinde doğanlar Başak burcudur. Peki Başak burcu özellikleri nelerdir? İşte Başak burcuna ait detaylar

22 Ağustos - 23 Eylül

Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.

Yönetici Gezegeni: Merkür

Elementi: Toprak