Medya
Giriş Tarihi : 28-08-2021 22:32   Güncelleme : 29-08-2021 00:18

29 Ağustos günlük burç yorumları, 29 Ağustos Başak burcu yorumu

Günlük burç yorumları 29 Ağustos 2021 Pazar günü için sizlere neler getirecek? Aşk ve iş hayatında sizleri bekleyen neler? 29 Ağustos hangi burç ve günlük burçlar hayatınızı nasıl etkileyecek? 29 Ağustos Pazar Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu günlük burç yorumları Haber Asır'da.

29 Ağustos günlük burç yorumları, 29 Ağustos Başak burcu yorumu

Günlük burç yorumları 29 Ağustos 2021 Pazar

Koç

Çevrenize karşı yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz. Günü izole düşüncelerinizle baş başa tamamlıyorsunuz. Her şey doğru zamanda doğru yerde oluyor. Kendinizi üzmeyin. Bu dünyada yapacağınız en son şey kendinize haksızlık yapmak olsun.

Boğa

Seyahat planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Beklenmedik olayların gelişmesi sizi bir şeylere mecbur bırakıyor olabilir. Aksilikleri bu kadar büyütmeyin. Belki ertelenen planları daha güzel bir zamanda gerçekleştirirsiniz.

İkizler

Düşüncelerinizde asla değişikliğe gitmiyorsunuz. Olmasını istedikleriniz için sonuna kadar savaşacaksınız. Bu savaş sizi yorgun düşürebilir ama hedefinizden bir an bile şaşmadan koşmaya devam edeceksiniz. Ve sonunda zaferin haklı gururunu yaşayacaksınız.

Yengeç

Duygularınızı kontrol edemiyorsunuz. Her tepkinizi iç güdülerinize göre alırken bilerek yanlış yapmanın eşiğindesiniz. Lütfen bu cambazlıktan vazgeçin. Dolandığınız yerler sınır aşım noktası.. Tek bir anlık haz sizi geri dönüşü zor yollara sokabilir.

Aslan

Akraba toplantısında kendinizi geri plana alıyorsunuz. Fazla göz önünde olmak istemeyeceksiniz. Bu geri kaçış fark edilse bile çok önemsenmeyebilirsiniz. Geri planda kalmanın doğru bir karar olduğunu ilerleyen günlerde daha iyi anlayacaksınız.

Başak (28 Ağustos doğumlu olanlar Başak burcudur.)

Boş vakitlerinizin fazla olmasından şikayetçisiniz. Aktivite olması amacıyla yeni bir kurs araştırmasına giriş yapıyorsunuz. Sevdiğiniz bir hobinin üzerinden ilerleyerek keyif alanınızı profesyonel iş hayatınız haline getirebilirsiniz.

Terazi

Karar aşamasındasınız. Harekete geçmek ve geçmemek arasında düşüncelere dalarken fırsatın elinizden kaçmamasına dikkat etmelisiniz. Karasızlık sizi sonra büyük bir keşkeye sürükleyebilir. Buna izin vermeyin.

Akrep

Sosyal çevrenizde yer alan arkadaşlık yaptığınız kadınlarla gerginlik yaşayabilirsiniz. Onların sizin kadar derin düşüncelere sahip olmamaları sabrınızı sınayacaktır. Kendinizi kontrol edin.

Yay

Sorumluluklarınızdan kaçmak istiyorsunuz. Sınırlarınızı genişleterek günlük rutinlerinizi erteleyeceksiniz. Bu kaçış sizi motive ederken kafanızın da bir nebze de olsa dağılmasına vesile olacaktır.

Oğlak

Kendinizi disipline etmek için spora başlamaya karar veriyorsunuz. Bu kararı sağlıklı beslenme ve bol su tüketimi ile destekleyebilirsiniz. Sağlık için yapılan her hareket size moral ve motivasyon olarak geri döneceğini bilin.

Kova

Arkadaş çevrenizde güç savaşları olabilir. Sizin sevmediğiniz konularda fikir beyan etmeniz gerekecektir. Bu konuda şeffaf ve net olmalısınız. Üslubunuz yumuşak ve suçlamaktan uzak olmalıdır.

Balık

Güçlü hafızanız geçmişi unutmanıza mani oluyor. Canlanan anılar enerjinizi düşürerek yalnız kalmanıza yol açabilir. Lütfen zihninizi susturun. Kalbinize bu kadar yüklenmeyin. Geçmişin pişmanlığını değil, yaşanmışlığın güzel anılarını anın.