Medya
Giriş Tarihi : 29-08-2021 19:36   Güncelleme : 29-08-2021 19:36

30 Ağustos günlük burç yorumları

30 Ağustos günlük burç yorumları ve astroloji uzmanları burçlar hakkında neler söylüyor? 30 Ağustos hangi burç ve 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Koç burcu yorumu, Boğa burcu yorumu, Yengeç burcu yorumu, İkizler burcu yorumu, Aslan burcu yorumu, Başak burcu yorumu, Terazi burcu yorumu, Kova burcu yorumu, Akrep burcu yorumu, Yay burcu yorumu, Oğlak burcu yorumu ve Balık burcu yorumu Haber Asır'da.

30 Ağustos günlük burç yorumları

30 Ağustos Pazartesi günü günlük burç yorumunuz aşk ve iş hayatınızı nasıl etkileyecek? Hangi burç için sizi neler bekliyor? İşte günlük burç yorumunuz;

Koç

Zihninize hakim olamıyorsunuz. Öfkeli davranışlarınız içerisinde kırıcı olmamaya çalışın. Kırıcı cümleleriniz sizi zor durumda bırakmasına izin vermeyin. Sonra telafisi olmayan durumların içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Boğa

İkili ilişkilerinizde ani kararlar verebileceğiniz bir gün. Duygularınızla hareket etmeden önce mantığınızı sorgulamalısınız. Bu mantık sorgulaması sizi birçok gereksiz duygu durumlarından kurtarabilir.

İkizler

Zihniniz bilinçaltınıza hükmedemiyor. Düşüncelerinizi dışa vururken kelimelerinizi özenle seçmelisiniz. Güzel konuşmanın bir kişilik yansıması olduğunu unutmayın. Kişiliğinizle sözleriniz eş olsun.

Yengeç

Kendinizi cezalandırmak istiyorsunuz. Bilerek yalnızlığı seçmeniz ve düşüncelerinizle baş başa kalmanız içsel sıkıntınızı artırabilir. Kendinize bunu yapmayın. Özgür ve sevdiğiniz yerlerde olmak size, yalnızlık olmaktan daha iyi gelebilir.

Aslan

Çalışma ortamınızda gerginliğinizi saklayamayacaksınız. Ruhsal olarak kendinizi sıkışmış hissederek hareket alanınızı kısıtlıyorsunuz. Ruhsal sıkışıklığınız ile ömrünüzün en güzel zamanlarından bir gün daha çaldığınızın farkında mısınız? Kendinizi israf etmeyin.

Başak

İkili ilişkilerinizde iletişiminiz de oldukça baskın olacaksınız. Karşınızdaki kişiye açıklama yapma şansı tanımıyorsunuz. Belki de karşınızdaki kişi size hayatının en güzel cümlesini kuracaktır. İnsanların konuşmalarına fırsat verin.

Terazi

Günlük işlerinizi ertelemek isteyeceksiniz. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissediyorsunuz. Biraz dinlenmek biraz kendinizle vakit geçirmek iyi gelebilir. Doğa bugün size aradığınız huzuru verebilir, ona sığının.

Akrep

Yardım kuruluşlarında görev almak istiyorsunuz. Topluma karşı duyarlısınız. Bu da sizi sivil toplum kuruluşlarında önemli bir noktaya getirebilir. Yardımsever davranışlarınız karşı taraftan olumlu cümleler duymanıza yardımcı olabilir.

Yay

Toplum önünde soğuk bir duruş takınıyorsunuz. Her zaman ki olan siz çizgisinden dışarı çıkarak çevrenize mesafe ekliyorsunuz. Bu davranışınızın altında yer alan düşüncelerinizi açıklamadan kendinize huzur veremeyeceğinizi bilmelisiniz.

Oğlak

Fikirlerinizi ifade ederken kendinizden abartılı şekilde söz edebilirsiniz. Bu kendinizi anlatmalarınız çevreniz tarafından gülünç karşılanabilir. Eğer fikirleriniz güçlü olursa sizin kendinizi anlatmanıza gerek kalmaz. Vizyonunuzu genişletin.

Kova

Manipülasyona uğrayabilirsiniz. Toplum içerisinde sizleri rencide edici davranışlarla karşılaşıyorsunuz. Bu durum sizi duygusal anlamda zorlayabilir. İnsanlara kendinizi anlatmak yerine sessiz kalın. Haklılığınız elbet anlaşıldığı bir dönem gelecektir.

Balık

Korkularınız tetiklenebilir. Nasıl bir yol izleyeceğinize karar veremiyorsunuz. Bu belirsizlik sizi manevi anlamda arayışa itebilir. Aşırılık yaratan sizi zorlayan her durumdan kaçının. Korkularınızla yüzleşin ve onları evrene olumlu enerjilerle salın.