Yaşam
Giriş Tarihi : 02-09-2021 14:06   Güncelleme : 02-09-2021 14:14

Kızılcahamam ENTECH Çevre Teknoloji, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarında

Türkiye’nin ilk Sıfır Atık pilot ilçesi olan Kızılcahamam, Entech Çevre Teknoloji, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarında yerini aldı.

Kızılcahamam ENTECH Çevre Teknoloji, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarında

Çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında, Avrasya’nın en büyük fuarı ENTECH’i ikinci kez hayata geçirildi. Fuarda, Türkiye'nin ilk Sıfır Atık Projesi'nde pilot bölge olan Kızılcahamam'da belediye tarafından açılan stand ile yerini aldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve beraberindekiler katılımcılara proje hakkında bilgi aktardı.

Çevre için en büyük adım ENTECH

Türk fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding, çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında, Avrasya’nın en büyük fuarı ENTECH’i ikinci kez hayata geçirmeye hazırlanıyor. En çevreci fuar merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 2-4 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, Sıfır Atık Forumu ile eş zamanlı organize edilecek. Sıfır Atık Forumu, özellikle son yıllarda birçok ülkenin gündeminde olan sıfır atık alanında farkındalık yaratacak.
 
Katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ürün sergileyeceği ENTECH, 20 bin metrekarelik sergi alanında düzenlenecek. Fuarı Avrupa, Asya, Orta Doğu, Uzak Doğu, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden profesyonel alıcı grupları ziyaret edecek. 
 
Sektördeki en son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir çevre teknolojileri, çevreye duyarlı ürün ve uygulamaların sergileneceği ENTECH, katılımcı firmaları alım heyetleri ile bir araya getirerek yeni iş bağlantıları kurma, iş hacmini geliştirme ve yeni pazarlar oluşturma fırsatı sağlayacak.