Medya
Giriş Tarihi : 03-09-2021 09:16   Güncelleme : 03-09-2021 12:53

4 Eylül günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu 04.09.2021 Cumartesi

Günlük burç yorumları takipçileri için astroloji uzmanlarının yorumlarından derlediğimiz 4 Eylül 2021 Cumartesi günü yorumları haberimizde. 04.09.2021 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor. 4 Eylül hangi burç ve burçların aşk ve iş hayatında sizleri nasıl etkileyeceği ve burçların yükselenleri neler getireceği Haber Asır'da...

4 Eylül günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu 04.09.2021 Cumartesi

4 Eylül günlük burç yorumunuz hayatınızda nasıl değişikliklere yol açacak ve yeni günde sizleri neler bekliyor? Burcunuz ile ilgili merak ettikleriniz haberin devamında. İşte 4 Eylül 2021 Cumartesi günlük burçlar ve yorumları;

Koç burcu yorumu

Aile yaşamınız ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Üzerinizden atmak istediğiniz sorumluluklarınız var. Bu sorumluluklarınızı taşımaktan yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Duygularınızı ailenizle paylaşın.

Boğa burcu yorumu

Finansal kaynaklarınızı değiştirme konusunda kararsızlık içerisindesiniz. Uzman olmayan kişilerin haricinde görüş almanız yanlışlık yapmanızın önünü açacaktır. Lütfen uzman kişilere danışmaya önem verin.

İkizler burcu yorumu

İletişim kurduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Sizin konuları açık ifade etmeyişiniz karışıklığa neden olabilir. Karışıklığa imkan verecek söylemlerden kaçının.

Yengeç burcu yorumu

Akrabalarınız arasında devam eden dedikoduların içerisine çekilmek istenebilirsiniz. Haklılık paylarını yükseltmek için sizi de manipüle etmek isteyeceklerdir. Böyle bir durum karşısında sessizliğinizi koruyun.

Aslan burcu yorumu

Çevrenizdeki kadınlar tarafından kıskanılıyorsunuz. Ofis ortamınızdaki dürüst çalışmalarınız göze batıyor. Bu da sizin motivasyonunuzu düşürecek söylemler olarak size geri dönüyor olabilir. Oyunlara gelmeyin..

Başak burcu yorumu

Kendinizi başarısız olarak görüyorsunuz. Günün eleştirisini kendinize yöneltirken, aşırıya kaçan düşüncelerle kendinize haksızlık yapmamalısınız. Her yaptığınız başarı ile sonuçlanacak diye bir şey yok. Bu kadar kendinize yüklenmeyin.

Terazi burcu yorumu

Fiziksel görüntünüz ile ilgili sohbetler gerçekleşebilir. Sizin tarzınız sizin seçiminiz sosyal çevreniz tarafından beğenilmemesi söz konusu olabilir. Herkesin yaşam tarzı kendine. Söylenenlere çok takılmayın.

Akrep burcu yorumu

Çalışma ortamınızda olumsuz bir takım gelişmeler yaşanabilir. Yanlış yapılan işlerde suç tamamen sizin üzerinize atılmak istenebilir. Yapacağınız konuşmalarda net ve anlaşılabilir olmaya önem verin.

Yay burcu yorumu

Partnerinizin ailesi ile tanışıyorsunuz. İlk karşılaşma için oldukça heyecanlısınız. Bu tatlı telaşların tadını çıkarın. Kendinizi en en yalın, en sevgi dolu ve en samimi halinizle gösterin. Diyaloglarınızda şeffaf olmaya önem verin.

Oğlak burcu yorumu

Hayatınız içerisinde yer alan aile gibi gördüğünüz kişiler ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Ödün vermek istemediğiniz konularda her zaman ilk adımı karşıdan bekliyorsunuz. Bu tavrınızdan vazgeçin.

Kova burcu yorumu

Yöneticileriniz ile sürpriz toplantılar yapabilirsiniz. Ortak karar alınması için sizin de düşüncelerinizi dikkate alıyorlar. Gerekli gördüğünüz bütün ihtiyaçları artıları ve eksileriyle değerlendirerek anlatın. İnanın bunun karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Balık burcu yorumu

Borç isteyenlere son paranızı veriyorsunuz. Kendinizi geri plana atarak insanlara bu kadar taviz vermeniz insanların sizi saymamasına ve saygı duymamasına neden oluyor. Kendinize bunu yapmayın. Saygı duyulmadığınız ortamlarda yer almayın.