Medya
Giriş Tarihi : 04-09-2021 10:09   Güncelleme : 04-09-2021 10:09

5 Eylül günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu 05.09.2021 Pazar

5 Eylül günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu Haber Asır'da. 05.09.2021 Pazar günü için burcunuz sizlere neler katacak, aşk ve iş hayatınızda hangi yenilikler sizi bekliyor? 5 Eylül hangi burç? Tüm merak edilenler ve günlük burç yorumları haberimizde...

5 Eylül günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu 05.09.2021 Pazar

5 Eylül hangi burç merak edenler için 5 Eylül günü doğanların burcu Başak burcudur. Peki Başak burcu ve diğer burçlar için 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumları neler getirecek? İşte uzman astroloji yorumcularından derlediğimiz güncel burç yorumları...

Koç burcu yorumu

Çevrenize karşı yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz. Günü izole düşüncelerinizle baş başa tamamlıyorsunuz. Her şey doğru zamanda doğru yerde oluyor. Kendinizi üzmeyin. Bu dünyada yapacağınız en son şey kendinize haksızlık yapmak olsun.

Boğa burcu yorumu

Seyahat planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Beklenmedik olayların gelişmesi sizi bir şeylere mecbur bırakıyor olabilir. Aksilikleri bu kadar büyütmeyin. Belki ertelenen planları daha güzel bir zamanda gerçekleştirirsiniz.

İkizler burcu yorumu

Düşüncelerinizde asla değişikliğe gitmiyorsunuz. Olmasını istedikleriniz için sonuna kadar savaşacaksınız. Bu savaş sizi yorgun düşürebilir ama hedefinizden bir an bile şaşmadan koşmaya devam edeceksiniz. Ve sonunda zaferin haklı gururunu yaşayacaksınız.

Yengeç burcu yorumu

Duygularınızı kontrol edemiyorsunuz. Her tepkinizi iç güdülerinize göre alırken bilerek yanlış yapmanın eşiğindesiniz. Lütfen bu cambazlıktan vazgeçin. Dolandığınız yerler sınır aşım noktası.. Tek bir anlık haz sizi geri dönüşü zor yollara sokabilir.

Aslan burcu yorumu

Akraba toplantısında kendinizi geri plana alıyorsunuz. Fazla göz önünde olmak istemeyeceksiniz. Bu geri kaçış fark edilse bile çok önemsenmeyebilirsiniz. Geri planda kalmanın doğru bir karar olduğunu ilerleyen günlerde daha iyi anlayacaksınız.

Başak burcu yorumu

Boş vakitlerinizin fazla olmasından şikayetçisiniz. Aktivite olması amacıyla yeni bir kurs araştırmasına giriş yapıyorsunuz. Sevdiğiniz bir hobinin üzerinden ilerleyerek keyif alanınızı profesyonel iş hayatınız haline getirebilirsiniz.

Terazi burcu yorumu

Karar aşamasındasınız. Harekete geçmek ve geçmemek arasında düşüncelere dalarken fırsatın elinizden kaçmamasına dikkat etmelisiniz. Karasızlık sizi sonra büyük bir keşkeye sürükleyebilir. Buna izin vermeyin.

Akrep burcu yorumu

Sosyal çevrenizde yer alan arkadaşlık yaptığınız kadınlarla gerginlik yaşayabilirsiniz. Onların sizin kadar derin düşüncelere sahip olmamaları sabrınızı sınayacaktır. Kendinizi kontrol edin.

Yay burcu yorumu

Sorumluluklarınızdan kaçmak istiyorsunuz. Sınırlarınızı genişleterek günlük rutinlerinizi erteleyeceksiniz. Bu kaçış sizi motive ederken kafanızın da bir nebze de olsa dağılmasına vesile olacaktır.

Oğlak burcu yorumu

Kendinizi disipline etmek için spora başlamaya karar veriyorsunuz. Bu kararı sağlıklı beslenme ve bol su tüketimi ile destekleyebilirsiniz. Sağlık için yapılan her hareket size moral ve motivasyon olarak geri döneceğini bilin.

Kova burcu yorumu

Arkadaş çevrenizde güç savaşları olabilir. Sizin sevmediğiniz konularda fikir beyan etmeniz gerekecektir. Bu konuda şeffaf ve net olmalısınız. Üslubunuz yumuşak ve suçlamaktan uzak olmalıdır.

Balık burcu yorumu

Güçlü hafızanız geçmişi unutmanıza mani oluyor. Canlanan anılar enerjinizi düşürerek yalnız kalmanıza yol açabilir. Lütfen zihninizi susturun. Kalbinize bu kadar yüklenmeyin. Geçmişin pişmanlığını değil, yaşanmışlığın güzel anılarını anın.