Medya
Giriş Tarihi : 05-09-2021 10:01   Güncelleme : 05-09-2021 10:01

6 Eylül 2021 Pazartesi günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu

6 Eylül 2021 Pazartesi günlülk burç yorumları Haber Asır'da. 6 Eylül güncel Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu ve burcunuzun sizler için yeni haftada neler getireceğine dair tüm merak ettikleriniz haberimizde. Günlük ve haftalık burç yorumları için bizleri takip edebilirsiniz.

6 Eylül 2021 Pazartesi günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu

6 Eylül Pazartesi günlük burç yorumunuz haberin devamında. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu sizler için neler diyor? Aşk ve iş hayatınızı nasıl etkileyecek. Yeni haftada hangi burcu neler bekliyor? 6 Eylül hangi burç? Merak edenler için 6 Eylül'de doğan kişiler Başak burcudur. İşte uzman astroloji yorumcularından derlediğimiz günlük burç yorumunuz.

Koç burcu yorumu

Yakın çevrenizle olan iletişiminizi manipüle etmek isteyenler olacaktır. Gelişmemeniz için ellerinden geleni yapabilirler. Sonucu belirleyecek olan da birbirinizi hakkındaki fikirleriniz ve aranızdaki bağdır.

Boğa burcu yorumu

İkili ilişkilerinizde ani kararlar verebileceğiniz bir gün. Duygularınızla hareket etmeden önce mantığınızı sorgulamalısınız. Bu mantık sorgulaması sizi birçok gereksiz duygu durumlarından kurtarabilir.

İkizler burcu yorumu

Kişiliğinize alenen saldırılar olabilir. Sözlü yollarla üzerinize gelinmek isteniyor. Bazen en güzel cevap, sessiz kalmaktır.

Yengeç burcu yorumu

Gizli konular olduğunu söyleyerek sizinle özel görüşmek isteyenler olabilir. Her konu özel ve gizli olmayabilir. Neyle karşılaşacağınızı bilmiyorsanız, konuşmalarınızda temkinli olmakta fayda var.

Aslan burcu yorumu

Sosyal çevrenizde başarısız olmanız için elinden geleni yapanlar olabilir. Öğrendiğiniz gerçeklere şaşırabilirsiniz. Başarısız olduğunuzu düşündüğünüz bazı konularda aslında sorunun sizde olmadığını öğrenmek, birtakım kararlar almanızı sağlayabilir.

Başak burcu yorumu

Kitleler önünde size oynayan kişiler olacaktır. Eğer onlarla aynı savaşın içinde değilseniz, sizi sadece kendi mücadeleniz ilgilendirir. Cevabınızı farklılığınız ve duruşunuzla verebilirsiniz.

Terazi burcu yorumu

Uzak mesafelerden size olumsuz haberler iletilebilir. Adım attığınız her konuda önünüze çıkan kişilerden bir şeyler öğrenebilirsiniz. Kendi içinizde bazı muhasebeleri yapmanın zamanı gelmiş olabilir.

Akrep burcu yorumu

Geçmişi hatırlatarak sizi manipüle etmek isteyenler olabilir. Maddi ve manevi yıpranmalarınızı kenara bırakarak sadece eleştirilerini yöneltebilirler. Hakkınızı ararken, bunun konumunuza vereceği zararları da hesaba katmalısınız.

Yay burcu yorumu

Özel ilişkilerinize dolaylı yoldan dahil olmak isteyenler olacaktır. İlişkinizin kötüye gitmesi için her şeyi yapmak isteyecekler. Kararlılığınız ve kendinden emin duruşunuz hasarı en aza indirmenizi sağlayacaktır.

Oğlak burcu yorumu

Sözde yapılan davranışların gerçekleşmediğini öğreniyorsunuz. Güveninizin boşa çıktığı durumlarla sıkça karşılaşmak sizi öfkelendirebilir. İlgili kişilerle konuşarak soruna kesin çözüm bulmalısınız.

Kova burcu yorumu

Sosyal çevrenizde özel yeteneklerinizi küçümseyen kişiler olacaktır. Amaçları sadece tökezlemeniz olabilir. Fikirlerinizi paylaştığınız kişiler tepkilerini bir şekilde belli edecektir. İlişkilerinizde uyanık olmalısınız.

Balık burcu yorumu

Aileniz sözlerinize güvenmiyor olabilir. Üçüncü kişilerin yorum yapmaları zihinlerin karışmasına yol açacaktır. Sizin aranızda geçen konularla ilgili gizliliği ve sınırları korumalısınız.