Medya
Giriş Tarihi : 17-09-2021 11:09   Güncelleme : 17-09-2021 11:09

Günlük burç yorumları 18 Eylül 2021 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burç yorumları

Günlük burç yorumları 18 Eylül 2021 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burç yorumları aşk ve iş hayatınızı nasıl etkileyecek? 18 Eylül hangi burç? Günlük ve haftalık burç yorumları ve burç özellikleri Haber Asır'da.

Günlük burç yorumları 18 Eylül 2021 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burç yorumları

Günlük burç yorumları yeni günde hayatınızı nasıl etkileyecek. Aşk ve iş hayatınız 18 Eylül'de nasıl olacak? Günlük burcunuz 18 Eylül Cumartesi günü size neler getirecek. İşte merak ettiğiniz güncel burç yorumları..

18 Eylül 2021 Koç burcu yorumu

İkili ilişkilerinizde abartıya kaçabilirsiniz. Duygusal heyecanınızı gizleyemiyorsunuz. Beklenti ve ilginizi yüksek tutmak, karşılığını görmek konusunda size sorun çıkarabilir. Dengeyi koruyun.

18 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Günlük rutinlerinizle ilgilenirken aceleci davranışlarınız olabilir. El kol yaralanmalarına dikkat etmelisiniz. Sağlığınızı ve rahatınızı tehlikeye atmamak adına daha kontrollü hareket etmelisiniz.

18 Eylül 2021 İkizler burcu yorumu

İletişimiz oldukça dışa dönük olabilir. Sohbet ve paylaşma isteğiniz abartıya kaçabilir. Sonucun aleyhinize olmaması için bazı hislerinizi ve fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

18 Eylül 2021 Yengeç burcu yorumu

Aile üyelerinize karşı tahammülünüz düşük olabilir. İletişim kurarken sert davranışlara dikkat etmelisiniz. Eğer imkanınız varsa günü yalnız geçirip sakinleşmeli, yoksa da sorun olarak gördüğünüz şeyleri paylaşarak çözüm aramalısınız.

18 Eylül 2021 Aslan burcu yorumu

Çevrenize amaçlarınızı kabul ettirmeye çalışacaksınız. Sizi farklı bir alana sevk etmek için bazı fikirler ve teklifler alabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerle bir aradaysanız, hedeflerinizle ilgili yeni bir adım atmanız mümkün olabilir.

18 Eylül 2021 Başak burcu yorumu (18 Eylül hangi burç sorusunun cevabı: Bugün doğanlar Başak burcu )

Duygusal boşluğunuzu alışveriş ile kapatmaya çalışıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızı idareli kullanmalısınız. Kısa süreli keyif, size uzun süreli bir gelir gider dengesizliği olarak dönebilir. Sadece ihtiyaçlarınıza odaklanın.

18 Eylül 2021 Terazi burcu yorumu

Hayata karşı isyankar olabilirsiniz. Tahammül etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Kişisel amaçlarınızı gerçekleştirirken önünüze çıkan her sınavda zorlanıyorsanız, yöntemlerinizi yeniden değerlendirmelisiniz.

18 Eylül 2021 Akrep burcu yorumu

Birikmiş öfkenizi dışarı atıyorsunuz. Günü oldukça sert ve kızgın tamamlayabilirsiniz. İlişkilerinizin geleceği konusundaki kararsızlıklar son bulabilir.

18 Eylül 2021 Yay burcu yorumu

Sosyalliği abartıyorsunuz. Sadece kişisel isteklerinizi göz önüne alarak bencil hareketler içerisinde olabilirsiniz. Bir çevreye dahil oluyorsanız, orada bulunan diğer insanların sınırlarına ve fikirlerine gölge düşürmemelisiniz.

18 Eylül 2021 Oğlak burcu yorumu

Öfkeniz, iş yerinizde rekabetin dozunu arttırabilir. Güç savaşı içerisinde kendinizi ispatlama çabasını abartabilirsiniz. Sempatikliğinizi ve anlayışınızı yitirmek, istediğinizi elde etmenizi zorlaştırıyor.

18 Eylül 2021 Kova burcu yorumu

Bakış açınızın abartılı saplantı içerisinde olduğunu fark edebilirsiniz. Yöneltilen eleştirilere değer verin. Her zaman haklı olamayacağınızı ve iki yönlü düşünmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

18 Eylül 2021 Balık burcu yorumu

Akrabalarınız arasında davranışlarını kabul etmediğiniz kişilere sert cevaplar verebilirsiniz. Sakin ve politik bir bakış açısı ile alt etmeyi denemelisiniz. Koparmadan önce onarmayı denemek, günün sonunda iyi niyetinizin kazanmasını sağlayacaktır.