Medya
Giriş Tarihi : 20-09-2021 22:39   Güncelleme : 20-09-2021 23:14

Günlük burç yorumları 21 Eylül 2021 Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu için 21 Eylül 2021 Salı günlük burç yorumları haberimizde. 21 Eylül hangi burç, günlük burcunuz aşk ve iş hayatınızı nasıl etkileyecek? İşte merak edilenler...

Günlük burç yorumları 21 Eylül 2021 Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

21 Eylül günlük burç yorumları bugün sizler için neler getirecek? Burcunuz aşk, ve kariyer hayatınızı olumlu mu yoksa olumsuz mu etkileyecek? Yeni günde güncel burç yorumları haberimizde...

21 Eylül 2021 Koç burcu yorumu

Birikmiş hayallerinizi gerçekleştirecek gücü derinden hissetmeye başlıyorsunuz. Duygularınızı kontrol etmeye çalışarak özgürce hareket etmek isteyeceksiniz. Artık aklınızda sizi üzen bir konu kalsın istemiyorsunuz.

21 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Sosyal çevreniz ve partneriniz arasında kalabilirsiniz. Sizlere sınır çizmek istemesi gerginlik yaşatabilir. Duygusal yoğunluğunuz yüksekse çok fazla iletişim kurmaya çalışmayın. Bazı yaşananları değersizlikle kıyaslamayın.

21 Eylül 2021 İkizler burcu yorumu

Yaşam standardınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Yaşam koşullarınızdan sıkılmanız sizleri değişime itiyor. Yeni bir proje ya da yeni bir işe başlıyorsunuz. Bunun için bugün hazırlıklarınızı tam yapın.

21 Eylül 2021 Yengeç burcu yorumu

Üçüncü kişilerin sizlere davranışlarından rahatsız olabilirsiniz. Kıskançlıklarını belli etmek isteyecekler. Sosyal alanda yeni kurduğunuz dostluklardan pek emin olamayabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

21 Eylül 2021 Aslan burcu yorumu

Maddi gelirlerinizi değerlendirirken yanlış adımlar attığınızın farkına varıyorsunuz. Kısa süreli heyecanın ardında toparlanma sürecine geçiş yapacaksınız. Bugün finansal konularda artık daha fazla sorun yaşamak istemediğinize karar vereceksiniz.

21 Eylül 2021 Başak burcu yorumu (21 Eylül hangi burç sorusunun cevabı: Bugün doğanlar Başak burcu )

İkili ilişkilerinizde duygusal karışıklık yaşayabilirsiniz. Hislerinizi kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. İçinizde sonlanan bir şeylerin hem mutluluğu hem de hüznü var ama her kapanan kapı yeni bir kapıyı beraberinde getirecek.

21 Eylül 2021 Terazi burcu yorumu

Düzen konusunda kendinizi eleştiri yağmuruna tutuyorsunuz. Artık bazı şeyleri bireysel olarak incelemek isteyeceksiniz. Hayatınızda yeni bir başlangıca ilerliyorsunuz. Uğradığınız haksızlıkları bugün düşünmeyin. İlahi adalet onları düşünüyor.

21 Eylül 2021 Akrep burcu yorumu

Çocuklarınıza karşı oldukça hassas davranışlarınız olabilir. Kısıtlamak ve sahiplenmek arasındaki ince çizgiyi fark edemiyorsunuz. Belki de eğlenme ve hayata bakış açınızı bugün değiştirmek için uygun bir gün.

21 Eylül 2021 Yay burcu yorumu

Ailenize karşı bağımsızlığınızı ilan etmek istiyorsunuz. Yalnız yaşama isteği sizi yeni serüvenlere taşıyacaktır. Uzak bir yere çekip gitme isteğiniz yüksek. Bunun için yeni seyahat planları içine girebilirsiniz. Hayal etmesi bile size iyi gelecek.

21 Eylül 2021 Oğlak burcu yorumu

Yakın ilişkilerinizde görev üstlenmeniz gerekebilir. Sizlerin yönlendirmenize ve harekete geçirmenize ihtiyaçları var. İş hayatınızda yeni başlangıçlara çekiliyorsunuz. Bugün görüşmeler yapmak için harika.

21 Eylül 2021 Kova burcu yorumu

Yeni iş sözleşmesine imza atıyorsunuz. Hızlı gelişen olaylar karşısında insiyatif alarak değerlendirme yapacaksınız. Maddi kazanç konusundaki hatalarınızı ve eksiklerinizi fark etmek, daha hızlı yol almanızı sağlıyor.

21 Eylül 2021 Balık burcu yorumu

Duygusal ve hassas bir gününüzdesiniz. İçsel huzursuzluğunuz ruhunuzu sıkıştırırken sevgiye olan ihtiyacınız artacaktır. Günü sevdiğiniz yerlerde ve sevdiğiniz insanlarla geçirmek güzel bir tercih olabilir.