Medya
Giriş Tarihi : 21-09-2021 14:57   Güncelleme : 21-09-2021 14:57

Günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu 22 Eylül 2021 Çarşamba

22 Eylül 2021 Çarşamba günlük burç yorumları bugün sizler için neler getirecek? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumu ve 22.09.2021 Çarşamba güncel olarak haberimizde. Ayrıca 22 eylül hangi burç, burç özellikleri, burç uyumları, günlük, haftalık ve aylık burç yorumları merak edenler için detaylar Haber Asır'da..

Günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu 22 Eylül 2021 Çarşamba

Günlük olarak burç yorumları ve astroloji uzmanlarından derlediğimiz en yeni ve en güncel burç yorumunu sitemizde bulabilirsiniz. Astroloji ve burç yorumu bugün sizlere ne diyor, aşk ve iş hayatınıza burçlar nasıl etki edecek? 22 Eylül günü doğan Başak burcu kişileri neler bekliyor? İşte detaylar...

22 Eylül Koç burcu yorumu

Günlük işlerinizin yoğunluğundan şikayetçi olabilirsiniz. Yetişemediğiniz her konu stresinizi arttırıyor. Bir şeyleri bırakmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

22 Eylül Boğa burcu yorumu

Harekete geçmek için doğru zaman olup olmadığının kararsızlığını yaşıyorsunuz. Tek başınıza hareket etmek yerine güven duyduğunuz kişilerin düşüncelerine başvurabilirsiniz. Bugün dostlarınız bir kez daha kurtarıcınız olabilir.

22 Eylül İkizler burcu yorumu

Yeni bir ilişkiye başlamanın kararsızlığını yaşıyorsunuz. Kalp ve mantık arasında son sözü kalp söylüyor. Hislerinize kulak vermeye güvenmelisiniz.

22 Eylül Yengeç burcu yorumu

Aile kurmak için ilk adımı atıyorsunuz. Yeni tanışmalar yeni bir gelecek için size umut verebilir. Ne istediğinizden emin olmak, seçimlerinize yön verecektir.

22 Eylül Aslan burcu yorumu

Yanlış yatırım kaynaklarını değerlendirdiğinizi fark ediyorsunuz. Kişiliğinize uymayan bir karardan geri dönüş yapabilirsiniz. Ait olmadığınız alan ve duyguların kaybını azaltmak için çalışıyorsunuz.

22 Eylül Başak burcu yorumu

Elde etmek istedikleriniz için belirlediğiniz yol haritanızda değişikliğe gidiyorsunuz. Karar vermekte zorlanmanız sonucu değiştirmeyecektir. Süreci kendiniz için kolaylaştırmak istiyorsanız bazı detayları geri plana atmalısınız.

22 Eylül Terazi burcu yorumu

Yeniden karar değiştiriyorsunuz. Düşünceleriniz yeniden başlamak isterken hayatınızın tekrarlandığını hissedeceksiniz. Bu duruma son verme isteğinizi canlı tuttuğunuz takdirde istediğiniz değişiklikleri de mümkün kılabilirsiniz.

22 Eylül Akrep burcu yorumu

İçinizdeki öfke sizi yalnız kalmaya itiyor. Kaybetme korkunuz tetiklenirken doğru seçenek konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bugünün yalnızlığını zihninizi ve duygularınızı toparlamak için değerlendirin ve kabuğunuzu temizleyin.

22 Eylül Yay burcu yorumu

Çalışma hayatınızı ailenizden gizliyor olabilirsiniz. Farkında olmadan açıklayacağınız gerçekler her şeyi ortaya çıkarıyor. O dakikadan sonra dönüş yapmak yerine saklanan tüm konuları konuşmak ve uzlaşmak en iyi seçenek olacaktır.

22 Eylül Oğlak burcu yorumu

Yakın iletişim halinde olduğunuz kişiler hakkında birtakım gerçekleri öğreniyorsunuz. Sadece sizinle menfaatleri için görüşmelerini kabullenemeyebilirsiniz. İlişkilerinize bir düzen getirebilirsiniz.

22 Eylül Kova burcu yorumu

Gitmek ve kalmak arasında sıkışıp kaldınız. Özgür ruhunuz daha fazla sabredemeyebilir. Ama durumu çözebilmek adına size yakışmayan karar ve söylemlerden de kaçınmalısınız. Değerlerinize göre hareket edin.

22 Eylül Balık burcu yorumu

Dostlarınıza yardım edeceğiniz bir gün olacaktır. Duygusal dönüşüm için sizin manevi desteğinize ihtiyaç duyuyorlar. Bunun ne olduğunu en iyi bilen biri olarak tecrübelerinizi paylaşmak, karşılıklı olarak bir iyileşmeyi de beraberinde getirecektir.