Medya
Giriş Tarihi : 22-09-2021 16:35   Güncelleme : 22-09-2021 16:35

Günlük burç yorumları 23 Eylül Çarşamba Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Günlük burç yorumları 23 Eylül Çarşamba günü için hayatınıza nasıl etki edecek? Aşk, iş ve kariyer hayatınız Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu için nasıl şekillenecek? 23 Eylül hangi burç ve burcunuzun özellikleri neler? Kadın ve erkek burç yorumlar haberimizde.

Günlük burç yorumları 23 Eylül Çarşamba Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

23 Eylül 2021 Çarşamba güncel burç yorumları ve günlük, haftalık ya da aylık astroloji uzmanları yorumu Haber Asır'da. İşte günlük burç yorumları ve kısa burç yorumu merak edenler için bugün hayatınıza etki edecek güncel astroloji yorumları...

Günlük Koç burcu yorumu

Duygusal yaralanmalarınız olabilir. İkili ilişkilerinizde karşı tarafı değersiz hissettirilebilirsiniz. Bu durum partneriniz tarafından sert eleştirilebilir. Duygusal çalkantılar yaşayabileceğiniz bu dönem tavırlarınıza dikkat etmelisiniz sonra bir şeylerin telafisi zor olabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu

Ruhunuzu kendi elinizle baskı altına alıyorsunuz. Kısa süreli yaşadığınız endişeleriniz duygusallığınızı tetiklerken, ilahi plana olan güveniniz sayesinde sakinleşebilirsiniz. Ne yaşadığınızın farkında olmak, günü ve diğer günleri kurtarmanızı sağlayacaktır.

Günlük İkizler burcu yorumu

Sosyal aktivitelerinizde gruplar içerisinde gerginlikler karşısında sakin kalamıyorsunuz. Öfkenizi gizlemek yerine sert diyaloglara dönüştüreceksiniz. Ne olursa olsun kendinizi durdurabilmelisiniz. Unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur.

Günlük Yengeç burcu yorumu

Çalışma ortamınızda önemsiz konular yüzünden tartışma içerisinde kalabilirsiniz. Duygusallığınızı kullanmak isteyenlere bu izni vermemelisiniz. Tüm sessizliğiniz ile çalışmaya devam etmeli zaman geldiğinde konuşmalısınız. Biraz sabırlı olun.

Günlük Aslan burcu yorumu

Uzaklara gitmekle ilgili korkularınız olabilir. Yeni çevre edinme ve kabul görmek en büyük yaranız olabilir. Artık bu korkunuzu yenme vakti geldi. Korkularınızın üzerine gidin. Korkularınızla yüzleşmeniz size başka ufkun kapılarını açabilir.

Günlük Başak burcu yorumu

Maddi alacaklarınızı almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Maddi gücünüzün zayıflaması sizi yeni para kazanma alternatiflere yönlendirebilir. Bunun için ufak ufak araştırmalara başlayabilir ve kendinize yeni iş modelleri belirleyebilirsiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu

Ortak olarak çalıştığınız kişilerle telafi edici görüşmeleriniz olacaktır. Yapılanların kötü niyetli olmaması özrü kabul etmenizi kolaylaştıracaktır. Her ne yaşanırsa yaşansın her zaman çizginizi bozmamaya özen göstermeli ve insanlara karşı sınırınızı belirlemelisiniz.

Günlük Akrep burcu yorumu

Sağlık konularınızı gündeminize alıyorsunuz. Rutinlerinizi aksattığınızı düşünerek harekete geçiyorsunuz. Yaptıracağınız sağlık kontrolleri ve muayeneler sizi rahatlatabilir. Konforlu yaşam için hareket etmeyi ve bol su içmeyi ihmal etmeyin.

Günlük Yay burcu yorumu

Partnerinize karşı bazı konularda sert çıkışlarınız olabilir. Anlam veremediğiniz konularda kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Bu stresi yönetmeye çalışırken oldukça zorlanabilir ve kendinize kızabilirsiniz. Belki de olaylar çok basittir. Madalyonun diğer yönünü görmeye çalışın.

Günlük Oğlak burcu yorumu

Aile yaşantınızda liderlik yapmak isterken otorite soğukluğunu abartabilirsiniz. Bu yönetme olayı aileniz tarafından çok eleştirilebilir. Ailenize karşı bu kadar mesafeli, duygusuz ve soğuk olmayın. Sevginizi hiçbir şeye kurban etmeyin.

Günlük Kova burcu yorumu

Çevrenize karşı sert bir iletişim dili takınabilirsiniz. Kişisel olarak kendinize hakim olmanız gerekecektir. Hiç kimseyi ne olursa olsun eleştirmemelisiniz. Olumlu ya da olumsuz yaptığınız her eleştiri yanlış anlaşılabilir. Konuşurken üslubunuza dikkat edin.

Günlük Balık burcu yorumu

Maddi alanınızda zarara açıksınız. Borç ve alacak konularınızı iyi istişare ederek değerlendirmelisiniz. Mantığınıza ve bütçenize zarar verecek büyük ya da küçük her şeyden kaçınmalısınız. Hayatın sürprizlerine karşı her zaman hazırlıklı olmalısınız.