Medya
Giriş Tarihi : 24-09-2021 21:16   Güncelleme : 24-09-2021 21:16

Yalancı dizisi konusu nedir? Yalancı dizisi oyuncuları kimler?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Yalancı, dizi severleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. İlk bölümü ile büyük beğeni kazanan ve bu akşam yayınlanan 2. bölümü ile de milyonların izlediği Yalancı dizisi konusu nedir? Yalancı dizisi oyuncuları kimler? Deniz Sungur, Mehmet Emir Gürsoy, Yasemin Aytekin Murat Özdal, Doruk Gürsoy kimdir? İşte merak edilenler...

Yalancı dizisi konusu nedir? Yalancı dizisi oyuncuları kimler?

Show TV'de yayınlanan Yalancı dizisine dair tüm merak ettikleriniz ve dizinin konusuna dair her şey haberimizde. İşte merak edilenler...

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Yalancı dizisinde neler oldu?

Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Yalancı dizisi oyuncuları

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yalancı dizisinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

BAFTA ödüllerine aday gösterilen İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer’in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı her Cuma Show TV'de.