Medya
Giriş Tarihi : 19-10-2021 11:48   Güncelleme : 19-10-2021 11:48

Günlük burç yorumları 20 Ekim 2021 - 20 Ekim hangi burç? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

20 Ekim hangi burç? 20 Ekim tarihinde doğanların burcu Terazi burcudur. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu günlük burç yorumları bugün sizler için neler diyor? İşte 20 Ekim 2021 Çarşamba günlük burç yorumunuz...

Günlük burç yorumları 20 Ekim 2021 - 20 Ekim hangi burç? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Güncel burç yorumunu merak eden okurlarımız için 20 Ekim 2021 günlük burç yorumu haberimizde. Bugün burcunuz sizler için neler getirecek? Aşk, iş ve kariyer hayatınızda ne gibi değişiklikler yaşanacak ve hayatınızda yeni neler olacak? İşte sizler için astroloji uzmanlarından derlediğimiz günlük buçr yorumunuz...

Koç burcu

Ruhunuz ve iş hayatınızla aradaki bağ sizi yorgun düşürebilir. Her şeyi içselleştirmek ve sürekli bir yoğun tempo içinde olmak enerjinizi hızla tüketse de kendinizi tazeleyerek yolunuza devam edebilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey profesyonel bakış açısı ile olaylara yaklaşmanız ve aradaki bağı biraz olsun koparmanız. Bu size oldukça iyi gelecektir.

Boğa burcu

Arkadaşlarınızla aranızda sorunlar olabilir. Yaşadığın gerginlikler sağlıklı karar almanıza engelliyor olsa da olayları geniş açıdan bakarak çözümleyebilirsiniz. Herkesin hayat yorgunluğu farklı. İnsanların yaşantısına saygı duymalı ve onlara şefkatle yaklaşmaya özen göstermelisiniz. Alınganlık yapmadan kendinizi ifade etmenin yollarını bulursanız sorunları hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

İkizler burcu

Ortaklarınızla ilgili güven konusunda problemler yaşıyor ve yaptıkları her hareketin doğruluğunu sorguluyor olabilirsiniz. Güven konusunda oldukça hassas olmanız sizi biraz takıntılı yapabilir. Sezgileriniz doğrultusunda sorgulamalarınız bir sonuç verebilir. Sakin kalarak olaylara bakışınızı yansıtmalı ve gereken cevabı vermelisiniz.

Yengeç burcu

Çekinceleriniz yeni eğitim isteğinizin önüne geçiyor olabilir. Bu konuyu aileniz ve sevdiklerinizle konuşarak onlarında yardımıyla süreci daha objektif değerlendirin. Yeni bir ilişkiye doğru adım atabilirsiniz. Geçmişi kenara bırakarak size değer veren insanlara şans vermeyi denemelisiniz.

Aslan burcu

Ailenizle gerginlikler yaşayabileceğini bir gün. Hayata bakışınızı düşüncelerinizi ve duygularınızı anlamadıklarını düşünebilir ve bunu tepkisel bir şekilde dile getirebilirsiniz. Sakin ve açıklayıcı konuşmalar içinde olmanız belki de görmek istediğiniz desteği görmenize yardımcı olabilir.

Başak burcu

Mükemmeliyetçi ruhunuz bugün ağır basabilir ve bu konuda çevrenize baskı kurabilirsiniz. Ama fazla ısrarcı yapınız burada kaybeden taraf olmanıza sebep olabilir. Hiç kimseyi hiçbir şey için zorlamamalısınız. Farklı bakış açılarını, hayatları benimsemeli ve farklılıklardan gelecek çeşitliliği ve zenginliği görmeye çalışmalısınız.

Terazi burcu

Özgür ruhunuz kabına sığmayabilir ve kendinizi sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu aralar biraz yürüyüş yapmak biraz hobilerinizle veya sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek size terapi gibi gelebilir. Kendinizi dinleyin. Aşk hayatınız da beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz hazırlıklı olun.

Akrep burcu

Bugün partnerinizle gergin diyaloglar içinde olabilirsiniz. Olaylara empati kurarak yaklaşırsanız sükuneti sağlayabilirsiniz. İş ortamınızdaki insanlarla kuracağınız diyaloglar da sakin olmaya çalışmalısınız. İç dünyanızdaki karmaşayı çevrenize yansıtmamaya özen göstermeli ve olaylara yüzeysel olarak bakmaya çalışmalısınız.

Yay burcu

Eğlenceli olmak veya ağırbaşlı olmak arasında bir anlam karmaşası yaşayabilirsiniz. Her ortamda aynı davranışları sergilemek zorunda değilsiniz. İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranmalısınız. Yaşamınızı insanlara göre değil içinizden gelen duygulara göre yönetmelisiniz.

Oğlak burcu

Kardeşlerinizle zaman geçirmekten mutlu oluyor olmanız onlara daha fazla zaman ayırmanıza sebep olabilir. Bu da doğrudan motivasyonunuzu artıran bir etken olarak yaşamınıza yansıyacaktır. Bu aralar kariyer hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıç yapmak isterseniz bu konuda ailenizin desteğini fazlasıyla hissedeceksiniz.

Kova burcu

Ailenizle aranıza koyduğunuz mesafeyi arttırmanız aileniz tarafından üzüntüyle karşılanabilir. Duygularınızı yanlış yöneterek iplerin kopmasına izin vermemelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız ufak tartışmalar gereksiz diyalogların yaşanmasına sebep olabilir. Olaylar aslında sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir. Arkadaşlarınızın fikirlerini almak için doğru zamanı kollayın.

Balık burcu

Öfkeniz sizi hata yapmaya açık hale getirebilir. Öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmeli ve çevrenizdekilere karşı daha sakin yaklaşmalısınız. Ebeveynlerinizle yaşadığınız sıkıntılar tatlıya bağlanabilir, gönül almakta gecikmeden harekete geçmelisiniz. İlişkilerinizde şans sizin yanınızda beklediğiniz aşk kapınızı çalabilir.