Medya
Giriş Tarihi : 19-10-2021 16:11   Güncelleme : 19-10-2021 16:11

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir? Rüya tabirleri gerçek mi?

Rüyada köpek görmek ne anlama gelmektedir? Rüyada köpek gören bir kişi, rüya tabirlerine göre ne yaşayacak ve köpek gören kişiyi hayatta neler bekliyor?

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir? Rüya tabirleri gerçek mi?

Rüyada köpek görmek, zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime işaret eder.

Rüyada köpeklerin boğuştuğunu ve birbirlerini yaraladığını görmek, iki dostunuz akrabanız ya da size yakın olan iki kişinin münakaşa edeceğinin göstergesidir. Havlayan köpek şirret ve aşırı tamahkar insanın habercisidir.

Rüyada köpek ısırması yahut tırmalaması, düşmandan görülecek zarara yahut hasta olacağınıza işaret eder.

Rüyada köpeğin elbise yırttığını görmek, aklı başında olmayan bir kimsenin yapacağı dedikoduyu gösterir.

Rüyada köpek yavrusu görmek, sevimli bir çocuğun hanenize neşe getireceğinin göstergesidir.

Rüyada köpek görmek, birden çok farklı anlama gelmektedir. Sizi içten içe kıskanan bir kimse ile arkadaş olacağınıza ve bu kişinin iç yüzünü çok geç fark edeceğinize delalet eder. Rüyada görülen köpek, genellikle kötü bir düşman, gözü dönmüş bir akraba ya da cahil bir insan anlamına gelmektedir. 

Rüyada dişi köpek görmek, kalbi kötü olan ve sürekli fesatlık düşünen bir kadınla başınızın belaya gireceği anlamına gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda size tuzak kurmaya çalışan bir kadınla baş etmek zorunda kalacağınıza işaret eder. 

Rüyada köpek ısırması görmek, çalışma hayatınızda rekabetçi olan kişilerle bir takım sorunlar yaşayacağınız anlamını taşır. Bu kişiler ile tartışma yaşayacağınıza ve iş yerinde kurduğunuz huzurlu ortamın bozulacağına işaret eder.

Rüyada köpek ısırması görmenin başka bir tabiri ise, çok yakın bir dostunuzun sizi kıskanıp yanlış işler yapacağını ve bu durumun da sizi oldukça üzeceğini ifade eder. 

Rüyada köpek sevmek, size ömür boyu sadık olacak bir eşe sahip olacağınız manasına gelir. Yakın zamanda kafa yapınıza uygun birisi ile tanışacağınıza, birlikteliğinizin ciddi bir ilişkiye dönüşeceğine ve size hayatınızın sonuna kadar mutlu edecek bu kişiyle izdivaç yapacağınız anlamına gelir. 

Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada köpek kovalaması görmek, özel hayatınızda korktuğunuz bir kimse olduğuna; bu kişiden kötülük görmemek için köşe bucak kaçacağınıza ve bu kişinin sizi rahatsız etmek için fırsatlar kollayacağına delalet eder. 

Rüyada Köpek Saldırması 

Rüyada köpek saldırması görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal hayatınızda yaşayacağınız sıkıntılara ve güçlüklere işaret eder. İş hayatınızda performans düşüklüğü yaşayacağınızı, aşk hayatınızda ise inişli çıkışlı bir ilişkiye başlayacağınızı işaret eder. Evliyseniz, eşinizle aranızda ortak arkadaşlardan kaynaklı problemler olacağına rivayet eder. 

Rüyada köpek yavrusu görmek; mutlu ve huzurlu bir evliliğiniz olacağını, vatanına milletine sahip çıkan hayırlı evlatlar yetiştireceğinizi ve sevap kazanacağınız hayırlarda bulunacağınızı işaret eder. Köpek yavrusu görmek, aynı zamanda elde edeceğiniz zaferlere de delalet eder. 

Rüyada dişi köpek yavrusu görmek; çocuklarınız varsa bu çocukların yaşlılığınızda dahi hep yanınızda olacağını, yardımsever ve cömert kişiler olacağını ifade eder.

Rüyada köpekten kaçmak; sorunlarınızla yüzleşmekten kaçınacağınızı, kimseyle herhangi bir sıkıntınızı paylaşmayacağınızı, sizi eleştiren insanlardan ya da hatalarınızı yüzünüze vuran insanlardan haz etmeyeceğinizi işaret eder.

Rüyada köpek havlaması görmek, kendi takıntılarınız yüzünden bazı kimselerin sizinle görüşmek istemeyeceklerini işaret eder. Aşırı titiz ve düzen takıntınız olduğundan arkadaşlarınızın evinize gelmekten çekineceğini ve bu davranışlarınızın toplumda hoş karşılanmayacağını ifade eder.

Rüyada köpek sahiplenmek; sıkıntıya düştüğünüz bir anda size uzanan bir dost eli olacağını ve bu dostunuzun davranışlarıyla ve desteğiyle sizi her türlü maddi ve manevi külfetten kurtaracağını işaret eder.

AdminAdmin