Medya
Giriş Tarihi : 20-10-2021 13:52   Güncelleme : 20-10-2021 13:54

Rüyada patates görmek ne demek? Rüyada patates görmek ne anlama gelir?

Rüyada patates görmek ne demek? Rüyada patates görmek ne anlama gelir? Rüyada patates görmenin anlamları çeşitlidir. Kişinin, haline göre yorumlanır. Rızık ve kazanç anlamlarını taşıdığı için iş hayatına yönelik yorumlanması gerekir.

Rüyada patates görmek ne demek? Rüyada patates görmek ne anlama gelir?

Patatesi adet halinde görmek; ele geçecek miktarı temsil etmektedir. Aynı zamanda maaşınızı belirleyen bir durum olarak yorumlanır. Bunun dışında beklenmedik bir paranın veya misafirin gelmesiyle rahatlayacağınızı anlatan rüyadır. Bol miktarda patates görmek; ticaretle uğraşan kişiler için o yıl içinde çok sevineceğine, birçok iş yapacağına, işlerin kazanç miktarlarının hayli yüksek olacağına ve maddi sıkıntı yaşamayacağına yorulur. Patatesin çürük oluşu; kazancınızın boşa harcanacağı veya hayatınızda var olan kişilerin bu kazancı gereksiz yerlere harcayacağına dair yorumlanır. Aynı şekilde çürük patatesler, kişinin, kazancının yanı sıra zararının da çok olacağını göstermektedir. Kısmi kazanç olarak ifade edilir. Her şekilde para anlamlarını taşıyan bu rüya, işsiz kişiler için iş bulma anlamlarını da taşır. Erkekler için çok çalışma ve zorlu dönemin ardından büyük kazançlara ulaşma, toplu işler alma anlamındadır. Kadınlar için aileden gelecek bir paraya yorulur. Bu paranın sayesinde hanesinin rahat edeceğine ve güzel günler yaşayacağına dair yorumlanmaktadır.

Rüyada Patates Aldığını Görmek

Rüyada patates aldığını gören kişi, yeni bir iş fikri ile yeni bir başlangıç yapacak demektir. Bu iş nedeniyle yolculuk yapması, proje oluşturması, çaba harcaması anlamını taşıyan rüya, gelecekte büyük atılımlar yapma ve iyi kazanma anlamlarını taşımaktadır. Patates alan kişi, kendisi ve ailesi için en hayırlısını yapmayı seçen, iyi niyetli ve dürüst kişi olarak tabir edilir. Ayrıca size iyiliği dokunacak bir olayın yaşanması anlamındadır. Yaşayacağınız veya isteksizlik duyduğunuz bir durumun içindeyseniz; o durumun size çok iyi geleceğini anlatan rüyalardan biridir. Bu nedenle dar düşünmemek gerektiğini ve sadece şuana odaklanmamanız gerektiğini anlatır. Geleceğe yönelik iyi bir başlangıç için hiçbir şeyi göz ardı etmemeniz gerektiğini de bildirmektedir. Hangi zamanda neyin sizin için olumlu sonuç vereceğini bilemezsiniz. Bu nedenle en basit bir şeyi bile can kulağıyla dinlemeniz halinde parlak fikirlerin aklınıza geleceğini anlamanız gerekir. Birçok yorumcu düz bir şekilde kelime anlamına göre yorumlamıştır. Oysa her rüyanın geniş anlamları vardır. Rüyanın görülme zamanı, havanın durumu, görülen maddenin hali vs. bunlar rüyanın yorumunu değiştirmektedir. Aldığınız patatesler taze ise; genç kişilerle iş yapmak anlamına gelir. Ayrıca kazançlı iş, hızlı başlangıç ve hızlı kazançlar anlamına gelir. Alınan patatesler çürük ise; yapmak istediğiniz işle ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerle anlaşma yapma üzere olduğunuzu ve bu nedenle başlangıçta zarar edeceğinizi bildirmektedir. Ayrıca rüya sahibinin iyice bilgi edinmesi gerektiğine ve işiyle ilgili doğru çaba göstermesi adına tecrübeli birinden yardım istemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Patates Ektiğini Görmek

Rüyada patates eken kişi, çalışan, çabalayan, emek veren ve kazanan kişi olarak tabir edilir. Patates eken kişi, yeni bir işe başlayacak demektir. Ekilen yer bir bahçe ise; küçük çapta bir iş kurmak ve bu işten çok iyi kazanmak anlamına gelir. Tarlaya patates ektiğini gördüyse; büyük bir iş kurma, çok büyük çaba gösterme ve büyük kazançları anlatmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin çok akıllı ve zekice davranması sayesinde ailesini ömür boyu rahat ettireceği anlamına da gelmektedir. Tarla büyük bir şirket, iş yeri anlamındadır. Patates ise; rızık ve kazanç anlamına geldiği için toplu işler veya büyük işler yapmak anlamını taşımaktadır. Son derece hayırlı bir rüya olup, kişinin hayatını olumlu yönde etkileyecek başlangıçlara yorulmaktadır.

AdminAdmin