Medya
Giriş Tarihi : 20-10-2021 20:59   Güncelleme : 20-10-2021 20:59

Rüyada akbaba görmek ne demek? Rüyada akbaba görmek ne anlama gelir?

Rüyada akbaba görmek ne demek? Rüyada akbaba görmek ne anlama gelir? Rüya tabirlerinde akbaba görmek nasıl yorumlanır ve bir anlamı var mı?

Rüyada akbaba görmek ne demek? Rüyada akbaba görmek ne anlama gelir?

Rüyada kişinin kendisine bir akbaba kuşu verildiğini görmek, din selametine ve hayra delalet eder.

Rüyada akbabaları otlattığını görmek, bazı kimseler üzerinde baskı kurulacağı ile tabir olunur.

Rüyada akbaba kuşunun sadasını işitmek, gam ve kederden kurtuluşa delalet eder. Rüyada akbaba kuşunu görmek, ahmak ve nezaketsiz bir adamın varlığına delalet eder.

Rüyada akbaba kuşunu tuttuğunu görmek, kişinin bir harpte bulunacağına veya bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

Rüyada bir dişi akbaba aldığını görmek ise, fakir bir kadınla evlenmeye delalet eder. Hasta bir kimsenin rüyada akbaba kuşu görmesi, ecelinin yaklaştığına işarettir.

Rüyada akbaba görmek kederden ve sıkıntıdan kurtulmaya, miskin, zararsız, bir adama; akbabaya bindiğini görmek, seyahat etmeye; dişi bir akbaba görmek fakir bir kadınlığa evliliğe, düşmanlarla mücadeleye ve onları yenmeye işarettir.

Rüyada tabak, çanak, çömlek ve testi gibi şeyleri imal edenler ve şehir haricindeki sanatkarların akbaba kuşunu görmeleri, hayır ve menfaate; doktorlar için şerre delalet eder.

Rüyada uçan bir akbaba görmek, bir tanıdığınızın hakkının zayi olacağına; akbaba avlamak ise düşmanınıza galip geleceğinize işarettir.

AdminAdmin