Yaşam
Giriş Tarihi : 20-10-2021 21:31   Güncelleme : 20-10-2021 21:31

Ankara su kesintisi ne zaman bitecek? 21 Ekim 2021 Perşembe ASKİ su kesintileri

ASKİ tarafından 21 Ekim 2021 Perşembe günü açıklanan su kesintisi ne zaman bitecek? Ankara'da hangi bölgelerde su kesintisi yaşanacak? Sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

Ankara su kesintisi ne zaman bitecek? 21 Ekim 2021 Perşembe ASKİ su kesintileri

Ankara'nın bazı bölgelerinde ASKİ tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre su kesintisi yaşanacak. Vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konulardan biri ise su hangi bölgelerde kesilecek, su kesintisi ne zaman bitecek, sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

ASKİ tarafından uygulanan güncel su kesintileri kapsamında bugün su kesintisi yaşanacak bölgeler ve bu arızanın onarım süresini haberimizde bulabilirsiniz.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde bazı mahallelerde 21 Ekim 2021 Perşembe günü ana iletim hattı üzerinde yapılacak deplase bağlantı çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanacak. Saat 01.00'da başlayacak olan su kesintisinin aynı gün saat: 13.00'a kadar devam edeceği öğrenildi.

ASKİ tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre su kesintisi yaşanacak bölgeler ve mahalleler şöyle;

AHİBOZ,BAHÇELİEVLER,BALLIKPINAR,EYMİR,GAZİOSMANPAŞA,GÖKÇEHÖYÜK,HACIHASAN,HACILAR,HACIMURATLI, İKİZCE,KARAGEDİK,KARAOĞLAN,KARŞIYAKA,OĞULBEY,ÖRENCİK,SEĞMENLER,ŞAFAK,YAĞLIPINAR,YAVRUCUK MAHALLELERİNİN TAMAMI, İNCEK VE KIZILCAŞAR MAHALLELERİNİN BİR KISIMI

AdminAdmin