Medya
Giriş Tarihi : 20-10-2021 22:23   Güncelleme : 20-10-2021 22:23

Rüyada altına kaçırmak ne demek? Rüyada altına pislemek ne anlama gelir?

Rüyada altına kaçırmak ne demek? Rüyada altına pislemek ne anlama gelir? Rüyada idrar kaçırmak rüya tabirlerine göre nasıl ve ne şekilde yorumlanır?

Rüyada altına kaçırmak ne demek? Rüyada altına pislemek ne anlama gelir?

Rüyada altına kaçırmak zenginliğe ve berekete, hayatta gidişatın düzeleceğine delalet eder. Rüyada altına pislemek, rüyayı gören kişinin hafiflemesine, omzundaki sorumlulukları atmasına, gevşeyip rahatlamasına işaret eder. 

Rüyada altına pislediğini gören kişi huzuru yakalar ve mutlu olur.

Rüyada kaka yapmak

Bu rüya mal ve mülkün, çokça paranın, makam ve derecedeki artışın sembolüdür. Rüyasında kaka yapan kimse yaptığı miktarca mal sahibi olur, işleri açılır, çalışmalarından çok miktarda para kazanır ve sözü dinlenen, toplum içinde sivrilen bir kimse olur.

Rüyada tuvalete çiş yapmak

Rüyasında temiz ve güzel bir tuvalete çiş yapanın dünya ve ahret hayatı güzelleşir, dünyevi işleri yoluna girer, bazı sıkıntıları son bulur, mutluluk ve huzura kavuşur. Rüyasında pis ve dar bir tuvalete çiş yapmak kişinin eline geçecek az miktarda mala, hayırlı olmayacak paraya veya yaşayacağı bazı sıkıntılara delalet eder.

Rüyada uygun olmayan bir yere çiş yapmak

Rüyasında hiç de uygun olmayan bir yere çiş yapan, hayatına dikkat etmez, insanları umursamaz ve bunun sonucunda da toplum içinde başkalarına zulmeden ve onları mutsuz eden, sevilmeyen ve daima kötü anılan bir kimse olur. Bazen de bu rüya gören kişi için yanlış bir iş yapmaya, eğer uygun olmayan bir yere işedikten sonra pişman oluyorsa gerçek hayatta da kendisine çeki düzen vermeye işarettir.

AdminAdmin