Medya
Giriş Tarihi : 21-10-2021 12:32   Güncelleme : 21-10-2021 12:32

Günlük burç yorumları 22 Ekim 2021 Cuma (Bugün)

Günlük burç yorumu takipçilerinin günlük olarak burç yorumlarını takip edebileceği Haber Asır'da 22 Ekim 2021 Cuma günü için güncel yorumlar haberimizde.

Günlük burç yorumları 22 Ekim 2021 Cuma (Bugün)

Koç burcu 22 Ekim

Duygusal olarak kendinizi bıkkın hissedebilir ve kafanızı dağıtacak bir şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte yeni bir eğitim alma düşüncesi kafanızı kurcalasa da bunu yeterince istemiyorsunuz. Ne yapmak istediğinize karar verin. İlişkiniz için bir adım ilerisini düşünmek adına güzel bir gün olabilir, harekete geçin.

Boğa burcu 22 Ekim

Alacak verecek konularıyla ilgili hukuki yollara başvurmak isteyebilirsiniz. Öfkenizi yönetmekte zorluk çekebilir ve sevdiklerinizden bu konuda destek alabilirsiniz. Derin düşünceler içerisinde kaybolmak yerine bazen çözümü yüzeyde aramak sizi daha çabuk sonuca götürebilir. Farklı bakış açılarını denemelisiniz.

İkizler burcu 22 Ekim

Duygularınız ve bilinçaltınız arasında bir kaos yaşayabilirsiniz. Bu kaosu sonlandırmak için konuşulması gerekenleri konuşmak isteyebilir ve konuları uygun bir dille ifade edebilirsiniz. Düşüncelerinizle tavırlarınızın senkronize olması gereken bir zaman. Ana odaklanın.

Yengeç burcu 22 Ekim

Ortaklaşa yaptığınız işlerden ayrılma kararı almış olabilirsiniz. Şartlarınızı tekrar gözden geçirip sağlıklı karar vermelisiniz. İş hayatınızda sinirli ve agresif olabilirsiniz. İnsanları kırmamak adına yalnız çalışmayı tercih etmelisiniz. Daha konforlu bir hayat için sinir ve öfke kontrolünü öğrenmelisiniz.

Aslan burcu 22 Ekim

Yeni bir ilişkiye doğru ilk adımı atabilirsiniz. Geçmişteki hatalarınızı geride bırakıp huzurlu bir ilişki için mücadele etmelisiniz. Beklenmedik maddi durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Duygularınıza kapılarak ani hareketler sergilememeye dikkat etmelisiniz. Acele kararlar size hata yapma olasılığı verebilir. Dikkatli olmaya ve sakin kalmaya önem verin.

Başak burcu 22 Ekim

Duygularınızı ifade ederken sert ve olumsuz sözcükler kullanıyor olabilirsiniz. Konuşmanızı yumuşatmalısınız. Siz nasıl davranırsanız hayatta size onu verir, yapıcı olun. Maddi konulardaki beklentileriniz artabilir. Finansal yatırımlarınızda dengede kalmaya önem verin. Bu konuda fazla hayalperest olmak size zarar verebilir.

Terazi burcu 22 Ekim

Maddiyatla ilgili alacak verecek konularını çözebilmek için araya insanlar koyabilir ve olayları tatlıya bağlamaya çalışabilirsiniz. Eğer almakta sıkıntı yaşıyorsanız kendinize akıllıca bir yöntem bulmalı veya kendinize yeni bir yön çizmelisiniz.

Akrep burcu 22 Ekim

İş ortaklarınız ile yeni projeler için bir araya gelebilirsiniz. Çalışmalarınıza yeni alanlar eklemek isterken çok araştırma yapabilir ve ve size kazanç sağlayacak en uygun sektörü seçebilirsiniz. Böylece çalışırken aynı zamanda keyif aldığınız alanları da yaratabilirsiniz.

Yay burcu 22 Ekim

Maddi yatırım yapma konusunda arkadaşlarınızdan tavsiyeler alabileceğiniz bir gündesiniz. Acele karar vermeden önce araştırmalarınızı tam anlamıyla bitirmeli ve karşı tarafa elinizde donelerle gitmelisiniz. Uzman birinden alacağınız bilgi sizi doğru yatırımlara sevk edecektir. Bugün dost görünümlü düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız.

Oğlak burcu 22 Ekim

Arkadaşlarınızla birlikte plan yapabilir ve onlara karşı biraz soğuk davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu kadar mesafeli olmanıza anlam veremeyebilirler, bu konuda sıcakkanlı olduğunuzu ispatlamak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizle duygusal zaman geçirme isteğiniz olabilir.

Kova burcu 22 Ekim

Duygusal gerginlikleriniz günlük yaşantınıza öfke olarak yansımaktadır. Konuşmalarınızda dikkatli olmalı iletişim kazlarına meyil vermemeye çalışmalısınız. İş koşullarınızdan memnun olmayabilirsiniz. Bu konuyla ilgili iş vereninizle konuşursanız gerekli düzenlemeleri yapmak adına adım atabilir. Süreci titizlikle takip edin.

Balık burcu 22 Ekim

Kardeşinizle yaşadığınız problemleri konuşmak için adım atabilir ve onlarla duygusal diyaloglar kurabilirsiniz. Olgun tavır ve konuşma içinde olmanız sorunları büyük ölçüde azaltabilir. Sakin ve uyumlu olmak bugün sizi kazançlı çıkaracaktır.

AdminAdmin