Medya
Giriş Tarihi : 21-10-2021 19:10   Güncelleme : 21-10-2021 19:10

Rüyada ayna kırmak ne demek? Rüyada ayna kırılması ne anlama gelir?

Rüyada ayna kırmak ne demek? Rüyada ayna kırılması ne anlama gelir? Rüyada ayna kırılması rüya tabirlerine göre nasıl yorumlanır?

Rüyada ayna kırmak ne demek? Rüyada ayna kırılması ne anlama gelir?

Gerçek hayatta ve rüyada ayna iyi olarak yorumlanmaz, Ayna geçmiş zamanki insanlardan bu yana kullanılmakta olup, ayna kırıldığı zaman yakın bir vakitte hane içi veya kişisel olarak bir kötülük ile karşılaşılacağı şeklinde bilinmektedir.

Rüyasında ayna kırıldığını gören kimse kötülükler ile karşılaşarak bazı kötü durumlar ile aniden karşı karşıya geleceğine ve üzgün günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada aynaya ya da su yüzüne bakarak kendi yüzünü görmek evlenmeye ya da çocuğa delalet eder. Alimler demiştir ki kendini gören kendi gibi bir eş veya çocuk ister, baktığı gözler kendinde bir başka insanın silüetidir.

Rüyada aynaya bakıp bir şey görmemek hayal kurmaya delalet eder bu kişi ne istediğini bilmemektedir, bilmesi durumunda kendini aynada görür.

Rüyada aynanın güzelliği kadının güzelliğine delildir, estetik kadına özgülendiğinden aynalar kadınlar için erkeklerden daha önemli olmuş aynadaki güzellikte kadının güzelliğini anlatır şeklinde tabir olunmuştur.

Rüyada aynanın kırılması uğursuzluk sayılmıştır ve kadının ölümünün habercisidir. Aynanın çirkinliği çirkin kadın veya erkeğe böyle birinin hayatınıza gireceğine işaret eder.

AdminAdmin