Medya
Giriş Tarihi : 21-10-2021 21:42   Güncelleme : 21-10-2021 21:42

Rüyada yılan sokması ne demek? Rüyada yılan sokması ne anlama gelir?

Rüyada yılan sokması ne demek? Rüyada yılan sokması ne anlama gelir? Rüyada yılan sokmasının anlamı rüya tabirlerine göre nasıl yorumlanır?

Rüyada yılan sokması ne demek? Rüyada yılan sokması ne anlama gelir?

Rüyada yılan sokması görmek rüya sahibine bir düşmanından zarar geleceğine, rüya sahibinin haram kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişiyi sıkıntılı ve kötü günlerin beklediğine dair uyarıdır.

Bir başka rivayete göre rüyada yılan sokması görmek rüya sahibinin makam ve mevki kaybedeceğine, işlerinin rast gitmeyeceğine, çeşitli maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılan sokması rüya sahibinin zarara uğrayacağına, çevresindeki kişilerden kötülük göreceğine yorulur. Huzurunun ve mutluluğunun yakın zamanda kaçacağına, sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yılanın Soktuğunu Görmek

Rüyada yılanın soktuğunu görmek rüya sahibinin yakın olduğu, ona karşı güven beslediği bir kişiden zarar göreceğine, rüya sahibinin etrafını kötü niyetli insanların saracağına ve rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Yılan Sokması ve Zehrini Çıkarmak

Rüyada yılan sokması ve zehrini çıkarmak rüya sahibinin çevresindeki bir kişiden zarar görecekken son anda kurtulacağına işaret eder. Etrafındaki kötü insanları hayatından çıkaracağı ve hayatına güzel kalpli, iyi niyetli insanlar alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yılan Sokması Diyanet

Rüyada yılan sokması diyanet kaynaklarına göre rüya sahibinin haram kazanç elde edeceğine, geri dönüşü zor hatalar yapacağına ve büyük günahlar işleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Sokması Görmek

Rüyada siyah yılan sokması görmek rüya sahibinin kötü ve yasak olan işler yapacağına, bu işlerin rüya sahibinin başına kötü işler açacağına ve rüya sahibinin yaptığı bu işler yüzünden büyük bir pişmanlık ve üzüntü duyacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada siyah yılan sokması görmek rüya sahibin düşman olduğu bir kişiden kötülük göreceğine ve düşman olduğu kişiye yenileceğine delalet eder.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması rüya sahibinin farkında olmadığı, gizli bir tehlikeyle karşılaşacağına dair uyarıdır. Aynı zamanda çok sevdiği ve çok güvendiği bir kişiden kötülük göreceğine delalet eder.

Rüyada Yılanın Kediyi Sokması

Rüyada yılanın kediyi sokması rüya sahibinin ekonomik sıkıntılarının sona ereceğine ve iş hayatında başarıya ulaşacağına dair hayırlara vesile olur. Helalinden bol kazanç elde edeceğine, malının mülkünün çok bereketli olacağına ve yüksek mevkilere erişeceğine delalet eder. (Bkz. Kedi)

Rüyada Yılanın Ayağı Sokması

Rüyada yılanın ayağı sokması rüya sahibinin maddi açıdan kimseye muhtaç olmayacağına, kendi ayaklarının üzerinde duracağına, çevresindeki kişilere bolca yardım yapacağına işaret eder. (Bkz. İnsan Ayağı)

Rüyada Yılan Sokması ve Ölmek

Rüyada yılan sokması ve ölmek görmek rüya sahibinin düşmanlarından kurtulacağına, talihsiz ve bedbaht hayatından arınacağına dair işaret kabul edilir. Aynı zamanda sıkıntılı ve zor günleri ardında bırakacağına; sağlıklı, mutlu huzurlu bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Sokması Kanaması

Rüyada yılan sokması kanaması rüya sahibinin art niyetli kişilerden zarar göreceğine, rüya sahibinin kurulu düzeninin bozulacağına, maddi sıkıntılar çekeceğine ve sevdiği kişiler tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder. (Bkz. Kan)

Rüyada Yılan Isırmak Görmek

Rüyada yılan ısırmak görmek rüya sahibinin zorlukları aşacağına, hayal ettiği bir hayata kavuşacağına, ailesiyle arasının çok iyi olacağına ve sağlıklı bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyada Yılan Sokması ve Öldürmek

Rüyada yılanın soktuğunu ve onu öldürmek görmek tabiri rüya sahibinin uzun süreler beklediği bir işin gerçekleşeceği ve hayalini kurduğu mesleğe kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kara Yılan Sokması Görmek

Etraf aydınlık iken rüyada kara yılan sokması görmek rüya sahibinin etrafının düşmanlarla kaplı olduğuna ve o düşmanlardan büyük zararlar göreceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Elini Yılan Isırması

Rüyada birinin elini yılan ısırması rüya sahibinin eline yüklü miktarda haram para geçeceğine ve elde ettiği parayı kısa sürede harcayacağına dair uyarıdır. Ve bu paradan hayır görmeyeceğine delalet eder.

AdminAdmin