Medya
Giriş Tarihi : 22-10-2021 12:32   Güncelleme : 22-10-2021 12:33

Rüyada pusula görmek ne demek? Rüyada pusula görmek ne anlama gelir?

Rüyada pusula görmek ne demek? Rüyada pusula görmek ne anlama gelir? Rüya tabirlerine göre rüyada pusula görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pusula görmek ne demek? Rüyada pusula görmek ne anlama gelir?

Rüyada pusula gören kişi, kendisine yardımcı olmaya çalışan biri ile tanışır. Kişinin, hayatını doğru ve olumlu yönde etkileyecek bu kişinin, birçok yönden hayatınızı değiştirmesine yorulan rüyadır. Bu nedenle her yönden rahatlama anlamını taşımaktadır. Rehber, yardımcı, hizmetkâr, sorun çözümü ve var olan sıkıntıların biteceği yönünde yorumu bulunan pusulanın, aynı zamanda kötü yola düşmemeniz açısından size nasihat veren kişiyle de yorumlandığı bir gerçektir. Yolunu kaybeden, şaşıran ve hayatını zorlaştıran kişilerin, yeni bir döneme adım atması ve yeniden eski günlerine kavuşması anlamındadır. Özellikle hapis hayatı yaşayan kişiler için bu rüya, kısa süre sonra af çıkması ve kişinin özgürlüğüne kavuşmasını sağlayan bir aracı ile tabir edilmektedir. Var olan bağımlılıklardan dolayı acı çekme sonrası sıhhate kavuşma anlamını da taşımaktadır. Maddeye bağımlılık veya bir ilaca bağlı yaşayan kişiler için yakın zamanda güneşli günler görmek şeklinde yorumlanır. Kişinin, hayatını zorlaştıran, yaşam tarzını değiştiren ve kötü günler geçirmesine sebep olan olay ve kişilerin hayatınıza yeni girecek kişinin sayesinde çıkacağını bildirmektedir.

Rüyada Pusula Taşıdığını Görmek

Rüyada pusula taşıyan kişi, yönünü kaybetmiş kişinin bulması anlamındadır. Özellikle aklını kaybedecek dereceye gelen kişiler için yorumlanan bu rüya, çok zorlandığınız konularda kendi kendinize çözüm bulacağınızı anlatmaktadır. Aynı zamanda size vaat veren kişilere inanmamanız gerektiğini bildiren rüyadır. Söylenen ve verilen sözlere inanan, beklemekte olan bir kişinin yanılgı içine düşmesi anlamındadır. Bu nedenle kimsenin verdiği söze güvenmemenizi sadece kendi bilgi ve yeteneğinize inanmanızı anlatan rüyadır. Bunun dışında zekâsını ve yeteneklerini doğru yönde kullanmak isteyen kişiyle yorumlanmaktadır. Bu nedenle size faydası dokunan şeylere yöneleceğinizi bildirmektedir. Pusula taşıyan kişi, aynı zamanda hisleri çok kuvvetli ve cüretkâr biri olarak ifade edilir. Yaşamın kaynağını anlayan, amacına yönelik uğraşan, dürüst bir kimliğe sahip kişinin, başkaları nedeniyle yaşamakta olduğu sorunlardan bertaraf etmesidir. Kişinin bıkmış halini yansıtan rüya, artık kendi hayatınızla ilgilenmeniz gerektiğini de anlatmaktadır.

Rüyada Pusula Bulduğunu Görmek

Rüyada pusula bulduğunu gören kişi, her yönden kendisine iyi gelecek biriyle tanışacak demektir. Tanışacağı kişinin, kendisinden hayli tecrübeli, bilgili, sağduyulu ve çok zeki olduğunu gösteren bu rüya, karşınıza çıkan bu fırsatı iyi kullanmanızı önermektedir. Yaşamınıza yeni bir yön verecek, sorunlarınızı atlatmanızı sağlayacak sihirli bir dokunuş olarak kabul edeceğiniz kişi, çok farklı biri olacak demektir. Beklenmedik zamanda gerçekleşecek olan bu tanışma, sizi kendisine çeken kişi sayesinde olacaktır. Aniden gelişen teklif anlamına da gelmektedir. Pusulaya baktıysanız ve doğru gösterdiğini gördüyseniz; yakın zamanda karşılaşacağınız kişinin sizin için doğru kişi olduğuna inanabilirsiniz. Fakat yanlış gösteren bir pusula bulduysanız; karşılaşacağınız kişinin, hayatınızı daha da içinden çıkılmaz hale sokması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Pusula Kaybettiğini Görmek

Rüyada pusula kaybettiğini gören kişi, yolunu kaybeder. Çeşitli bağımlılıklar edinir. Kötü arkadaş kurbanı olacak kişiyi anlatan bu rüya, tehlikeli bir dönemin yaklaştığını da haber vermektedir. Bu nedenle pusula kaybeden kişi, yardım istemesi gerektiği yönünde yorum yapılmaktadır. Ayrıca iş yaşamınızda kötü bir duruma düşme anlamına gelir. Evli olan kişiler için gönlün bir başkasına kayma ve ihanet anlamında yorumlanır. Kişinin, karmaşık duygular içinde olması, yanlış yola yönelmesi, hayatını karartacak kararlar alması şeklinde yorumlanır. Her bakımdan ince eleyip sık düşünmeniz gereken bir zamanı anlatan pusula, elinizdekilerin kıymetini bilmediğiniz müddetçe ilerde çok kötü duruma düşeceğinizi de anlatmaktadır. Bu yüzden uyarı rüyası olarak kabul görmüş rüyalardandır.

AdminAdmin