Yaşam
Giriş Tarihi : 22-10-2021 18:07   Güncelleme : 22-10-2021 18:07

Ankara'da hafta sonu hava nasıl olacak? Ankara hava durumu 23 Ekim 2021 Cumartesi

Ankara'da hafta sonu hava nasıl olacak? Ankara hava durumu 23 Ekim 2021 Cumartesi günü sağanak yağış var mı, sıcaklıklar düşecek mi yoksa artacak mı?

Ankara'da hafta sonu hava nasıl olacak? Ankara hava durumu 23 Ekim 2021 Cumartesi

Meteoroloji tarafından yapılan son dakika hava tahmin raporlarına göre Ankara'da hafta sonu hava nasıl olacak? Ankara'da hava durumu nasıl? Ankara'da son dakika hava tahmin raporu ve hava tahminlerine dair detaylı bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Yurt genelinde yağış beklenmiyor. Bütün bölgelerimizin az bulutlu ve açık, zamanla Trakya, Güney Ege kıyıları ve Doğu Anadolu'nun güneydoğusunun yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın (Cumartesi) sabah saatlerinde Marmara, İç Ege, Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Ankara ve çevresinde havanın az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın (Cumartesi) sabah saatlerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

Ankara'da az bulutlu bir hava beklenirken en düşük hava sıcaklığı 5°C olurken beklenen en yüksek sıcaklık ise 23°C olarak tahmin edilmektedir.