Yaşam
Giriş Tarihi : 23-10-2021 18:01   Güncelleme : 23-10-2021 18:01

Keçiören'in üniversiteleri tertemiz

Keçiören Belediyesi ve Ankara Üniversitesi ile işbirliğinde yürütülen proje kapsamında Keçiören'de bulunan üniversiteler temizlenerek dezenfekte edildi.

Keçiören'in üniversiteleri tertemiz

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok,  Ankara Üniversitesi ile işbirliğinde yürütülen “Üniversi Temiz” projesi kapsamında ilçe sınırları içinde bulunan tüm yerleşkelerin deterjanlı su ile yıkandığını ve köşe bucak dezenfeksiyon çalışması yürütüldüğünü belirtti.

Temiz Üniversite projesi kapsamında üniversite öğrencilerinin sağlıklı bir ortamda eğitim göreceklerini söyleyen Başkan Altınok, “Keçiören Belediyesi ve Ankara Üniversitesi iş birliğimizde birçok projeyi beraber yürütüyoruz. Şimdi de Temiz Üniversite kampanyası kapsamında hem temizlik hem de dezenfeksiyon çalışması yapıyoruz. İlçemizdeki tüm kampüslerin temizliğini yapmaya devam edeceğiz. Hizmetlerden ve iş birliğinden dolayı Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Sayın dekanlarımız, emeği geçen tüm hocalarımıza ve çalışanlara yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Altınok, üniversitelerdeki eğitimin kalitesini artırmak için imkânlar dahilinde kampüslerin fiziki yönden iyileştirilmesine katkı sunacaklarını da belirtti.