Medya
Giriş Tarihi : 28-10-2021 08:30   Güncelleme : 28-10-2021 08:30

Günlük burç yorumları 29 Ekim 2021 Cuma

29 Ekim 2021 Cuma günü için günlük burç yorumları ve bugünkü burç yorumunuz Haber Asır'da. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları 29 Ekim Cuma günü için aşk ve iş hayatınızı nasıl etkileyecek? 29 ekim hangi burç?

Günlük burç yorumları 29 Ekim 2021 Cuma

Burç yorumu takipçilerinin merakla beklediği günlük burç yorumları haberin devamında. Ayrıca 29 ekim hangi burç sorusunun cevabını merak eden okurlarımız içinde 29 ekim tarihinde doğan kişilerin burcu akrep olarak belirtilmiştir.

İşte 29 Ekim 2021 Cuma günlük burç yorumları

Koç burcu

Maddi sorunlarınızın üzerine gitmek isteyebileceğiniz bir gün. Gelir gider tablolarınızı oluştururken duygusal kararlar içinde olmamalı hata ve yanılgıya sebebiyet verecek her riski ortadan kaldırmalısınız. Bu konuda uzman kişilere kulak vermek size kazanç sağlayabilir.

Boğa burcu

İkili ilişkilerinizde araya üçüncü kişilerin girmek istemesi ile gergin anlar yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade ederken kararlarınıza veya davranışlarınıza müdahil olmaları sizi öfkelendirebilir ve kendinizi ifade ederken hırçınlaşabilirsiniz. İnsanlara sınırlarınızı çizmeyi öğrenin, hiç kimseye ilişkinize dair söz söyleme hakkı vermeyin.

İkizler burcu

Duygularınız ve bilinçaltınız arasında bir kaos yaşayabilirsiniz. Bu kaosu sonlandırmak için konuşulması gerekenleri konuşmak isteyebilir ve konuları uygun bir dille ifade edebilirsiniz. Düşüncelerinizle tavırlarınızın senkronize olması gereken bir zaman. Ana odaklanın.

Yengeç burcu

Sosyal çevreniz onlara gereken zamanı ayırmadığınızı söyleyerek sizi kışkırtabilirler ve bu konuda şikayetlerini dile getirebilirler. Artık kendinizi geri çekmeyin. İnsanlara ne düşündüğünüzü söyleyin, bu şekilde yaptıkları yanlışların farkına varmalarını sağlayabilirsiniz. Güçlü ve net olmaktan korkmayın.

Aslan burcu

İş hayatınızda otoriter ve kadın figürler üzerinizde baskı kurmaya çalışabilir ve sizi yöneterek istediklerini elde etmeye çalışabilirler. Üzerinizde yapacakları mobbing karşısında sakin kalmaya çalışmalısınız. Profesyonel davranışlar içinde olmanız size olumlu yansıyacaktır. Anlık düşünceler içinde değil gelecek odaklı hareket etmelisiniz.

Başak burcu

Ani bir kararla yeni bir maceraya atılabilir ve tutkularınızın peşinden gidebilirsiniz. Hayallerinize can vermek sizi hayata bağlıyor. Şimdi bu hayallerinizi ve hedeflerinizi eşdeğer bir yapıda ilerletmeye çalışmalısınız. Yorulmadan attığınız her adım size fazlasıyla dönecektir.

Terazi burcu

Maddiyatla ilgili alacak verecek konularını çözebilmek için araya insanlar koyabilir ve olayları tatlıya bağlamaya çalışabilirsiniz. Eğer almakta sıkıntı yaşıyorsanız kendinize akıllıca bir yöntem bulmalı veya kendinize yeni bir yön çizmelisiniz.

Akrep burcu

İş ortaklarınız ile yeni projeler için bir araya gelebilirsiniz. Çalışmalarınıza yeni alanlar eklemek isterken çok araştırma yapabilir ve ve size kazanç sağlayacak en uygun sektörü seçebilirsiniz. Böylece çalışırken aynı zamanda keyif aldığınız alanları da yaratabilirsiniz.

Yay burcu

Bugün duygusal olabilir ve bu duygusallığınız iş hayatınıza yansıyabilir. Özel hayatınızın işinize yansıması performansınızı düşürürken pasif hareket etmenize de sebep olabilir. Özel hayatınızın profesyonel iş hayatınızı nasıl etkilediğini fark etmeniz sorunları çözmenizde önemli bir adım olabilir.

Oğlak burcu

Aşk hayatınızda ani değişiklikler olabilir. Sizin bile farkında olmadığınız bir anda yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ani değişim size cesaret verebilir ve hayatınızın her alanında bu cesareti kullanmak isteyebilirsiniz.

Kova burcu

Bugün hak arayışınız sizi hareketli kılabilir. Yaşadığınız sorunlarla ilgili gerekli mercilere başvuruda bulunmak için adım atabilirsiniz. Şikayetçi olduğunuz taraf şikayetinizi geri çekmek adına sizi ikna etmenin yollarını arayabilir. Böyle bir anda uyanık olmalı isteklerinize yanıt vermeyen hiçbir cevabı veya şartı kabul etmemelisiniz.

Balık burcu

Kardeşinizle yaşadığınız problemleri konuşmak için adım atabilir ve onlarla duygusal diyaloglar kurabilirsiniz. Olgun tavır ve konuşma içinde olmanız sorunları büyük ölçüde azaltabilir. Sakin ve uyumlu olmak bugün sizi kazançlı çıkaracaktır.