Yaşam
Giriş Tarihi : 28-10-2021 18:01   Güncelleme : 28-10-2021 18:01

Ankara'da hava nasıl olacak? 29 Ekim Ankara hava durumu

Ankara'da 29 Ekim 2021 Cuma günü hava nasıl olacak? Bugün hava nasıl? Ankara'da sıcaklıklar düşecek mi yoksa yükselecek mi? Ankara'da yağış var mı? Son dakika haberlerine göre Ankara hava durumu nasıl?

Ankara'da hava nasıl olacak? 29 Ekim Ankara hava durumu

29 Ekim 2021 Cuma günü dışarı çıkmanın planlarını yapan vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konulardan biri de Ankara'da hava nasıl olacak? Ankara'da beklenen hava sıcaklığı kaç derece olacak? Ankara'da bugün güncel hava durumu Haber Asır'da.

Hava sıcaklığı nasıl olacak?

Meteoroloji tarafından yapılan açıklamalara göre hava sıcaklıklarının İç Anadolu'da 3 ila 8 derece azalacağı diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca İç Anadolu’nun kuzey kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. İç Anadolu bölgesi genelinde az bulutlu, doğusunun parçalı ve çok bulutlu, Kayseri ve Sivas çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve sabah saatlerinde kuzey kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Ankara'da hava nasıl olacak?

Ankara'da 29 Ekim 2021 Cuma günü parçalı bulutlu bir hava beklenirken, il genelinde en düşük sıcaklık 5°C, en yüksek hava sıcaklığının 17°C olması bekleniyor.