Medya
Giriş Tarihi : 30-10-2021 19:16   Güncelleme : 30-10-2021 19:16

31 ekim günlük burç yorumları! bugün burcunuzu neler bekliyor? 31.10.2021 Pazar

31.10.2021 Pazar günü (bugün) burcunuzu neler bekliyor? 31 ekim hangi burç? 31 Ekim 2021 Pazar günlük burç yorumları ve burcunuzun aşk ve iş hayatınıza etkisi haberimizde. İşte günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları..

31 ekim günlük burç yorumları! bugün burcunuzu neler bekliyor? 31.10.2021 Pazar

Bugünkü burç yorumları hayatınızı nasıl etkileyecek? Günlük burç yorumunuzda 31 Ekim 2021 Pazar günü için sizleri neler bekliyor? Astroloji uzmanlarının yorumlarından derlediğimiz günlük burç yorumlar şöyle;

İşte 31 Ekim 2021 günlük burç yorumları

Koç burcu

Duygularınızı ifade etmek biraz zor olabilir. Bir noktada egonuz inciniyor gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi ve hissettiklerinizi ifade etmek bugün zor olsa da kafanızdan geçenlerin ne kadar doğru olduğunu düşünmek yerine akışta kalmalısınız.

Boğa burcu

Mars'ın Akrep burcuna bugün geçmesiyle birlikte evlilik ya da ilişkiler ile ilgili konularda daha fazla efor harcamanız gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kaynaklarınızı kullanma şeklinizde bazı düzenlemeler yapmak ya da yeni tercihler üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz.

İkizler burcu

Nedeninizi bilmediğiniz bir can sıkıntısı veya yetersizlik hissinin ağır bastığı duygusal bir gün içinde olabilirsiniz. Kendinizi iyi hissettirecek aktivitelere yönelerek bu durumu toparlayabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Zihninizin aşırı dolu olması sizleri bedensel olarak yoruyor.

Yengeç burcu

Bugün kendinizi bazı konularda manipüle edilmiş hissedebilirsiniz. Özellikle finansal konularınız ya da parasal durumlarınıza herhangi dış bir kuvvetin baskısı sizi yoruyor. Bazı gerilimleri doğru yönetmelisiniz.

Aslan burcu

Bugün daha sosyal olmak isteyebilirsiniz. Bildiğiniz tüm doğruların bugün değiştiğine şahitlik edebilirsiniz. Artık kendi içinizde veya dış dünyanızda değişmesi gereken ne varsa bugün bunları değiştirmeye yönelik olun.

Başak burcu

İşbirlikleriniz ya da yeni yürüttüğünüz projelerde kafanıza takılan unsurlar olabilir. Bu anlarda tepkinizi açıkça ama makul şekilde dile getirmek, hissettiğiniz baskıyı azaltacak ve bir kalkan görevi üstlenecektir. Zirveye ilerlediğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi manipüle etmeyin.

Terazi burcu

Bazı isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Yapmanız gereken tek şey sizi buna götürecek hamleleri yapmak olacaktır. Yeni bir eğitime ya da çalışmaya başlamak için koşullar oldukça elverişli olacaktır.

Akrep burcu (31 ekim tarihinde (bugün) doğanlar akrep burcudur.)

Yeniden ilerlemek ve yeniden başlamak için güçlü nedenleriniz olmasına rağmen yeni bir adım atma cesaretiniz olmamasına kendinize kızıyor olabilirsiniz. İlişkilerde sert cümlelerden kaçının. Herkes hatasını fark eder.

Yay burcu

Bugün kendinizi biraz daha köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu durum duygusal karışıklıklar yaşamanıza, kendinizi iyi ifade edememeye sebep olabilir. Artık eski alışkanlıkların son bulması gerektiğine bugün karar veriyorsunuz.

Oğlak burcu

İş seyahatleriniz ya da partnerinizin yoğunluğu sizlerin planlarını aksatmış olabilir. Yorucu temponuzu düşürerek sağlığınızı korumalısınız. Kendinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini unutmayın. Bazen kendinizi unutuyorsunuz.

Kova burcu

İlişkilerinizin bugün çok güçlü kararlar içine girdiği etkilerdesiniz. Yakın bir dostunuzdan ya da ilişkinizden beklemediğiniz bir söz ile karşılaşabilirsiniz. Daha empati dolu olmayı ve duygusal dünyanızı daha kontrol etmeyi seçin.

Balık burcu

Ailenize ve sevdiklerinize olan bağlılığınız, kendinizi ihmal etmenize sebep olmamalıdır. Şehir değişikliği ya da ev değişikliği gibi konular bugün gündemde olabilir. Araç arızalanmasına ya da teknolojik cihazlarınızın aksiliğine karşı önlem alın.