Yaşam
Giriş Tarihi : 31-10-2021 22:33   Güncelleme : 31-10-2021 22:33

1 Kasım 2021 Pazartesi Ankara elektrik kesintisi! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?

Başkent EDAŞ tarafından yapılan planlı elektrik kesintisi kapsamında Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinin bazılarında elektrik kesintisi yaşanacak. 1 Kasım 2021 Pazartesi elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler hangisi? Ankara'da elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek? Ankara elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Detaylar Haber Asır'da.

1 Kasım 2021 Pazartesi Ankara elektrik kesintisi! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?

Ankaralılar tarafından en çok merak edilen elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler hangisi? Başkent EDAŞ tarafından uygulanan planlı elektrik kesintileri kapsamında Ankara'nın hangi ilçe ve mahallelerinde kesinti yaşanacak ve elektrik kesintisi ne kadar sürecek?

Başkent EDAŞ tarafından önceden plananlanan ve vatandaşlara kendi web sitesi üzerinden duyuru yapan dağıtım şirketi Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde gerekli görülmesi haline planlı elektrik kesintisi uygulamaktadır.

Ankara elektrik kesintisi sorgulama

Vatandaşlar tarafından merak edilen konu ise Ankara'da yaşanacak olan elektrik kesintilerini nasıl takip edebilecekleri. Elektrik kesintilerini takip edebilmeniz için https://online.baskentedas.com.tr/elektrik-kesintisi-sorgulama adresini kullanabilirsiniz.