Medya
Giriş Tarihi : 01-11-2021 19:17   Güncelleme : 01-11-2021 19:17

2 Kasım burç yorumları!

2 Kasım burç yorumları Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu için neler getirecek. 2 Kasım hangi burç? İşte 02.11.2021 Salı günlük burç yorumları...

2 Kasım burç yorumları!

Günlük burç yorumu takipçileri için günlük burçlara ait yorumlar haberimizde. Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu için bugünkü burç yorumunuz aşk ve iş hayatınızı nasıl etkileyecek?

2 Kasım günlük burç yorumlarında hangi burç oluyor? 2 Kasım hangi burç sorusuna cevap arayanlar için bu tarihte doğan kişilerin burcu akrep burcu olarak kayıtlara geçmektedir. Akrep burcu ve diğer burçlar için günlük burç yorumları haberimizde.

2 Kasım 2021 Salı günlük burç yorumları

Koç burcu

Yeni tanıştığınız kişilerin yardımı ile hukuki konularınızda problemlerinizi çözüme kavuşturuyorsunuz. Dünya da iyi insanların nesli henüz tükenmedi. Bu inancınız kaybetmeyin her zaman her koşulda karşınıza iyi birileri çıkacaktır. İyi olmaktan vazgeçmeyin. İş hayatınızdaki bazı durumlar kafa karıştırabilir.

Boğa burcu

Akrabalarınız ile miras konuların da uzlaşmaya varmaya çalışıyorsunuz. Bu konuyu çözecek kişi bir aile büyüğü olacaktır. Buradaki otorite figürü uzlaşmaya varma konusunda büyük efor sarf ederek herkese eşit hak alması için uğraşacaktır.

İkizler burcu

Ortak olduğunuz projelerde maddi desteğe ihtiyacınız olabilir. Sizlere değer veren sorumluluk sahibi yakınlarınız tarafından beklediğiniz desteğe kavuşacaksınız. Bu destek sayesinde işleri daha kolay yürütebilir ve özgüveninizi artırabilirsiniz.

Yengeç burcu

Çalışma ortamınızda ekip arkadaşlarınızdan samimi olduğunuz kadın dostlarınız yardımınıza geliyor olabilir. Yorucu yoğunluk karşısında her yere yetişmekte zorlanıyorsunuz. Bu dönemin geçici olduğunu biraz daha gayret etmeniz gerektiğini kendinizi hatırlatın.

Aslan burcu

Partnerinizle yaşadığınız gerginliği çözmek için sosyal arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Aradaki kırgınlığı tatlıya bağlamanıza yardımcı olacaklar. Bu konuda yardımcı oldukları için arkadaşlarınıza teşekkür etmeyi ihmal etmeyin.

Başak burcu

Aile büyüklerinizden beklediğiniz maddi desteğe ulaşıyorsunuz. Zor zamanınızda sizlere yardımcı olarak sıkıntılarınızı sonlandıracaklar. Bu sıkıntının sonu ermesi sizi büyük bir rahatlatmaya götürürken aynı zamanda bazı kararlarınızı tekrar gözden geçirmenize sebep olacaktır.

Terazi burcu

Yakın dostlarınız eğitim giderlerinize yardımcı olmak için sizlere teklifte bulunabilirler. Zor zamanlarınızda yanınızda olmak isteyecekler. Ama gerçekten samimiyetine güvenmediğin insanlardan yardım almamalı seçici olmaya özen göstermelisiniz.

Akrep burcu

Maddi sorunlarınızı kimseye açamıyorsunuz. Güvendiğiniz yakınlarınız sizlerdeki sorunu fark ederek yanınızda olmak isteyecekler. Bu konuda biraz rahatlamalı ve endişelerinizi karşı tarafla paylaşarak çözüm yolları aramalarına izin vermelisiniz.

Yay burcu

İkili ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatıyorsunuz. Bakış açınızın değişmesi sizlere uzun vadede olumlu sonuçlar doğuracaktır. Belki çok büyük bir aşk hikayesine başlayabilirsiniz. Yaşadıklarınızın getirdiği sorumluluklarını fark edin.

Oğlak burcu

Bilgi sahibi olmadığınız bir konu hakkında yakın sosyal çevreniz tarafından uyarı alabilirsiniz. Davranışlarınızı öğrendiğiniz konular çerçevesinde yeniden değerlendirmelisiniz. Konuları öğrenmeden biliyormuş gibi yapmamaya dikkat edin.

Kova burcu

Sosyal çevrenize yeni insanlar eklenebilir. Dolaylı olarak görüştüğünüz kişiler ile yakın temas kurma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu konuda arkadaşlıklarınızı çalıştırdığınız taktirde yepyeni renkli arkadaş grupları oluşturabilirsiniz.

Balık burcu

Kariyer alanınızda üstleriniz tarafından korunacaksınız. Sizlere dayatılmaya çalışan haksızlıklara dur diyecekler. Ne kadar sevildiğinizi ve başarılı olduğunuzu görebileceğiniz nadir zamanlardasınız olayları iyi analiz edip gerekli mercilere gerekli teşekkürleri ve saygınızı iletmeyi ihmal etmeyin.