Teknoloji
Giriş Tarihi : 02-11-2021 13:12   Güncelleme : 02-11-2021 13:12

Su jeti ile reaktör tank temizliği

Son yıllarda gelişen teknoloji ve talepler doğrultusunda su jeti temizliği ya da diğer adı ile yüksek basınçlı su ile temizlik büyük rağbet görmeye devam ediyor. Su jeti ile reaktör tank temizliği ise son yıllarda sektörün en çok talep edilen hizmetlerinden biri haline geldi. Peki su jeti ile reaktör tank temizleme, yüksek basınçlı su ile temizlik nedir, nasıl yapılır?

Su jeti ile reaktör tank  temizliği

Su jeti ile temizlik son yılların büyük talep gören hizmetlerinden biri olmaya aday. Peki su jeti ile temizlik neden tercih edilmeye başladı? İşte detaylar.

Yüksek basınçlı temizlik olarakta bilinen su jeti temizliği kağıt sanayinden petrole, çimento fabrikasından nükleer santrale kadar bir çok alanda tercih edilmeye başladı. Bunun nedeni ise hem daha iyi bir temizlik sağlaması hem de istenilen doğrultuda aksiyon alınması diyebiliriz.

Reaktör tank temizliği

Son yıllarda reaktör tankların temizliği içinde su jeti büyük tercih sebebi oldu. Bunun nedeni ise tankların hem daha iyi temizlenmesi hem de suyun kimsayal gibi zarar vermemesinden dolayı.

Su jeti ile reaktör tank temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için KC Kurumsal firmasını 0544 230 08 23 no'lu numaradan arayabilirsiniz.

AdminAdmin