Yaşam
Giriş Tarihi : 02-11-2021 18:33   Güncelleme : 02-11-2021 18:33

Çankaya'da 24 saatlik su kesintisi! Ankara'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

ASKİ tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Ankara'nın Çankaya ilçesinde bazı bölgelerde 24 saatlik su kesintisi yaşanacak. Su kesintisi yaşanacak mahalleler Ümitköy , Koru Sitesi , Çayyolu , Prof. Ahmet Taner Kışlalı , Angora Evleri , Alacaatlı , Mutlukent , Konutkent ve Beysukent olarak bildirilirken, vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konu ise Ankara'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek? Ankara'da su kesintisi ne zaman bitecek? Ankara'da sular neden kesildi, sular neden yok soruları oldu. Detaylar haberimizde.

Çankaya'da 24 saatlik su kesintisi! Ankara'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde ASKİ tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre PSW9 pompa istasyonunda elektrik ve mekanik işlerinde kapasite artırımı yapılacağından dolayı 24 saatlik su kesintisi yapılacağı belirtildi.

ASKİ tarafından yapılan yazılı açıklama göre su kesintisinden etkilenecek bölgeler şöyle;

Ümitköy , Koru Sitesi , Çayyolu , Prof. Ahmet Taner Kışlalı , Angora Evleri , Alacaatlı , Mutlukent , Konutkent ve Beysukent mahalleleri

3 Kasım Çankaya su kesintisi

ASKİ tarafından yapılan yazılı açıklamada Çankaya'da yaşanacak su kesintisi ile ilgili olarak şu açıklamalara yer verildi;

ÇANKAYA

Arıza Tarihi: 2.11.2021 23:55:00
Tamir Tarihi: 3.11.2021 23:55:00
Detay: PSW9 pompa istasyonunda elektrik ve mekanik işlerinde kapasite artırımı yapılacağından su kesintisi yapılacaktır.
Etkilenen Yerler: Ümitköy , Koru Sitesi , Çayyolu , Prof. Ahmet Taner Kışlalı , Angora Evleri , Alacaatlı , Mutlukent , Konutkent ve Beysukent mahalleleri.