Yaşam
Giriş Tarihi : 02-11-2021 22:38   Güncelleme : 02-11-2021 22:38

Ankara elektrik kesintisi 3 Kasım 2021 Çarşamba! Elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek?

03.01.2021 Çarşamba günü Başkent EDAŞ tarafından uygulanacak güncel planlı elektrik kesintileri kapsamında Ankara'da elektrik kesintisi yaşanacak. 3 Kasım 2021 Çarşamba Ankara elektrik kesintisi ne kadar sürecek, ne zaman ve saat kaçta bitecek?

Ankara elektrik kesintisi 3 Kasım 2021 Çarşamba! Elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek?

Başkent EDAŞ tarafından uygulanan ve önceden vatandaşlara duyurulan planlı elektrik kesintileri kapsamında Ankara'nın  Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinin bazılarında elektrik kesintisi yaşanacak.

Vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konu ise elektrik kesintisi neden yapıldı, kaç saat devam edecek, elektrik kesintisi bildirimi nasıl yapılır ve elektrik kesintisi telefon numaraları nedir soruları...

Başkent EDAŞ Ankara genelinde uygulayacağı planlı elektrik kesintilerini kendi web sitesi olan https://online.baskentedas.com.tr/elektrik-kesintisi-sorgulama bu adresten duyurmaktadır. İl ve ilçe seçilerek anlık ve planlanan elektrik kesintilerini sorgulamak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.