Yaşam
Giriş Tarihi : 04-11-2021 08:19   Güncelleme : 04-11-2021 08:19

Ankara elektrik kesintisi! 4 Kasım 2021 Perşembe elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek?

Başkent EDAŞ tarafından uygulanan planlı elektrik kesintisi kapsamında 4 Kasım 2021 Perşembe günü Ankara'da elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek?

Ankara elektrik kesintisi! 4 Kasım 2021 Perşembe elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek?

Başkent EDAŞ tarafından önceden vatandaşlara duyurulan ve Ankara'nın  Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinin bazılarında yaşanması beklenen elektrik kesinitleri bugün hangi ilçelerde uygulanacak.

Vatandaşlar tarafından merak edilen 4 Kasım Ankara elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler hangisi, Ankara'da elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek, Ankara'da elektrikler neden kesildi, neden yok, Ankara elektrik kesintisi ne zaman bitecek gibi soruların cevabı için Başkent EDAŞ planlı elektrik kesintisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sorgulama yapmak için https://online.baskentedas.com.tr/elektrik-kesintisi-sorgulama bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantı: su jeti ile eşanjör temizliği