Medya
Giriş Tarihi : 04-11-2021 18:13   Güncelleme : 04-11-2021 18:13

5 Kasım günlük burç yorumları! Bugünkü burç yorumu

5 Kasım Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları aşk, iş ve sağlık hayatınız için neler diyor? Bugünkü burç yorumu için astroloji uzmanları neler söyledi? 5 Kasım 2021 Cuma günlük burç yorumları haberimizde.

5 Kasım günlük burç yorumları! Bugünkü burç yorumu

5 Kasım 2021 günlük burçlar

Astroloji uzmanlarının yorumlarından derlediğimiz 5 Kasım günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları haberin devamında.

Koç: Sevgili koçlar programlarınızda gelen davetlere yer açın ve günün tadını çıkarın. Ekonomik çözümler ile karşılaşabilirsiniz.

Boğa: Sevgili boğalar iletişimde krizlere dikkat edilmeli. Aileniz ve kardeşlerinizle olan iletişimlerde baskı unsuru varsa tepkilerinizi kontrol edemeyebilirsiniz.

İkizler: Sevgili ikizler aşk hayatınızla ilgili dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir. İstemeden söylediğiniz bazı sözlerin geri dönüşü olmayabilir

Yengeç: Keyiflerin yerinde olduğu bugünü karatereddütler yaşarsanız gelen şansı değerlendiremeyebilir sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Terazi: İş hayatınızda profesyonelliğinizi geliştirebileceğiniz arayışlarınız olumlu sonuçlar verecektir. Yurt dışı ile bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Bu konunuzla ilgili bir eğitim olabileceği gibi bir iş anlaşması da olabilir.

Akrep: Bugün ailevi konularda karşılaşacağınız problemlere yönelik çözüm önerileriniz kabul görecektir. Özel yaşamınızda ise ilişkinize biraz daha özen göstermeli sevginizi söz ve davranışlarınızla ortaya koymalısınız.

Yay: Bugün iş hayatınızla ilgili konularda başkalarının değil kendi çizdiğiniz yolda ilerleyin ve sizin için olumlu gelişmeleri negatif tarafıyla düşünen insanlardan uzak durun. Konuşmaktan kaçtığınız bir problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar var. Meslek hayatında oldukça güçlü olduğunuz halde kuruntularınızla kendini kendinizi eziyorsunuz. Güvensizlik en büyük düşmanınız.

Oğlak: Duygusal olaylarınızı gündeme getirmek için yanlış zamanı seçiyorsunuz. Karşıt düşüncelere yol açabilecek davranışlardan uzak kalmalısınız. Paylaşım içinde olduğunuz kişilerin sorunlarına çözüm üretmek size de fayda sağlayacak.

Kova: Etrafınızda sizi çekici bulan ve sürekli izleyen biri var. Aranızdaki elektriklenmenin farkına varın. Bugün başınızı kaşıyacak vaktiniz olmayacak. İşyerinde yüzeysel davranmaktan kaçının. Yeni planlamalar yapmanız ya da uygulamanız bakımından da pek uygun bir gün değil.

Balık: Sevgiliniz, ilk günlerdeki ilginizin azaldığından şikayetçi. Onun sıkıntısını ciddiye alıp daha çok zaman ayırmalısınız. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız kronik ve gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil hayatın her alanında sizi isteksizleştiriyor.