Yaşam
Giriş Tarihi : 05-11-2021 23:51   Güncelleme : 05-11-2021 23:51

6 Kasım Ankara elektrik kesintisi! Elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek?

Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinin bazılarında 6 Kasım 2021 Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak. Başkent EDAŞ tarafından uygulanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek, elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek? Detaylar Haber Asır'da.

6 Kasım Ankara elektrik kesintisi! Elektrikler ne zaman, saat kaçta gelecek?

Başkent EDAŞ tarafından uygulanan planlı elektrik kesintileri kapsamında uygulanacak olan elektrik kesintileri Ankaralı vatandaşların önceden haberdar olabilmesi için web sitesinden duyurulmaktadır.

6 Kasım 2021 Cumartesi elektrik kesintileri

Başkent EDAŞ tarafından Ankara'da elektrik verilen Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde meydana gelecek planlı kesintiler ve mevcut kesintiler firmanın web sitesinden duyurulmaktadır.

Sizlerde planlı elektrik kesintileri ve detayları için https://online.baskentedas.com.tr/elektrik-kesintisi-sorgulama adresini ziyaret edebilirsiniz.