Yaşam
Giriş Tarihi : 12-11-2021 20:36   Güncelleme : 12-11-2021 20:36

Meteoroloji'den don uyarısı! 13 Kasım Ankara hava durumu son dakika!

Meteoroloji zirai don ve buzlanmaya karşı uyardır. 13 Kasım 2021 Cumartesi günü Ankara hava durumu nasıl olacak? Ankara'da hava sıcaklıkları düşecek mi yoksa yükselecek mi? Ankara'da kar yağışı ya da yağmur var mı? İşte 13.11.2021 Ankara hava durumu...

Meteoroloji'den don uyarısı! 13 Kasım Ankara hava durumu son dakika!

Ankara'da bugün hava nasıl olacak? 13 Kasım Ankara hava durumu kaç derece olacak? Vatandaşlar tarafından merak edilen bu soruların cevabı Meteoroloji'den geldi. Meteoroloji don ve buzlanmaya karşı uyardı!

Meteoroloji'den zirai don uyarısı!

Yurdumuzun iç ve doğu kesimlerinde bu gece ve yarın (Cumartesi) sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin edildiğinden, zirai faaliyetlerin devam ettiği bölgelerde çiftçilerimizin ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

Pus ve sis uyarısı!

Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinde yer yer yoğun olmak üzere sis ve pus hadisesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, vb) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

13 Kasım Ankara hava durumu

Ankara'da az bulutlu, bu gece ve yarın (Cumartesi) sabah saatlerinde yer yer sis ve pus ile birlikte buzlanma ve don olayı beklenirken, en düşük sıcaklık -1°C, en yüksek sıcaklık ise 14°C olarak tahmin ediliyor.