Medya
Giriş Tarihi : 20-11-2021 16:41   Güncelleme : 20-11-2021 16:41

Günlük burç yorumları 21 Kasım 2021 Pazar burç yorumu

21 Kasım günlük burç yorumları sizler için neler getirecek? Günlük burcunuz 21.11.2021 Pazar günü için aşk, iş ve kariyerinizi nasıl etkileyecek? 21 Kasım 2021 Pazar Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

Günlük burç yorumları 21 Kasım 2021 Pazar burç yorumu

Güncel burç yorumlarını takip etmek için haberasir.com adresini günlük olarak takip edebilirsiniz. 21 Kasım Pazar günü için günlük güncel burç yorumlarınızı haberimizin devamında bulabilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

Koç burcu

Güveni aramak yerine güveni oluşturmak için çaba gösteriyorsunuz. Bu durum sizi duygular konusunda daha hassas yapabilir. Bu hassasiyet karşı taraf için güvenli bir alan olabilir. Çünkü söylemleriniz de ve davranışlarınız da o güven duygusunu karşı tarafa verirsiniz.

Boğa burcu

İkili ilişkinizde son sözünüz sizleri finale taşıyor olabilir. Güven duygunuzu yitiren herkese aynı mesafedesiniz. Bu büyük bir yalnız kalma nedeni olurken aynı zamanda büyük bir aydınlanma zamanı da olabilir. Olaylara her zaman olumlu yönden bakın.

İkizler burcu

Yitip gidenlere rağmen umudunuzun diri kaldığını fark ediyorsunuz. Sizi yaşama bağlayan hayat enerjisi bir kez daha devreye giriyor. Yaptığınız her davranışta mutluluğu arıyorsunuz. Motivasyon noktanın her zaman kendiniz olması sizi kazandıran kişi yapıyor.

Yengeç burcu

Beklenmedik konular sizleri mıknatıs gibi çekiyor. Üzerinize gelen her konuya karşı bağ kurmamalısınız. Bu kurduğunuz bağ yüzünden fazlaca gözyaşı döküp sıkıntılı zamanlar yaşıyorsunuz, buna gerek yok her şeyle bu bağı kurmayın.

Aslan burcu

Geleceğinizde yön değişikliğine gitme kararı alıyorsunuz. Zorladığınız konularda geri adım atarak farklı bir alan arayışına geçiyorsunuz. Bu noktada sevdiğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini fark etmediğiniz konularda uzmanlaşmak sizi tatmin edecektir.

Başak burcu

Hayatınıza yeni bir yön vermek için girişimleriniz olabilir. Aldığınız karar ile geçmişten kurtulacaksınız. Bu sizi baş koyduğunuz yolda başarılı olmaya götürürken ruhsal olarakta iyileşmenize sebep olabilir.

Terazi burcu

Kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Arındığınız duygular endişelerinizi ortadan kaldırıyor. Yepyeni bir günün sabahında huzuru, mutluluğu ve yaşamı içinize çekme zamanı. Derin bir nefes alın ve yaşadığınız hayatın sağlığın kıymetini bilin.

Akrep burcu

Sosyal ilişkilerinizde köklü değişime gitme kararı alıyorsunuz. Sizleri ruhsal olarak olumsuz etkileyen kişileri kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Artık önceliğiniz kendinizin olduğu bir bilinç düzeyindesiniz. İstemediğiniz hiç kimsenin sizi yok yere üzmesine izin vermeyeceksiniz.

Yay burcu

Verimli çalışmanın yolunu bulamıyorsunuz. Yarım bıraktıklarınız ilerlemenizin önündeki en büyük engel. Bu engeli ortadan kaldırmak için öncelikle kafanızı boşaltmalı yeniden deşarj olmalısınız. Ondan sonra adım attığınız her adım başarıyla sonuçlanacaktır.

Oğlak burcu

Patlamak üzeresiniz. Tahammül seviyenizin üzerine çıkan kişilere karşı sert söylemleriniz olacaktır. Lütfen böyle durumlarda mümkün mertebe stres seviyenizi korumaya çalışın sonra pişman olacağınız olaylara ve konuşmalara gebe kalabilirsiniz.

Kova burcu

Aile gibi yakın hissettiğiniz kişilerin haksız eleştirilerine gereken cevabı veriyorsunuz. Sizleri küçümseyerek hareket etmeleri bardağı taşıran son damla olacaktır. Bu saatten sonra sizin için artık geri dönüş olmayacaktır. Karşı taraf sonrasıda gelenen son noktadan pişmanlık duyabilir.

Balık burcu

Sorumluluk alarak söz sahibi olduğunuz konularda yalnız bırakılıyorsunuz. Bu yalnız kalış sizi gerçeklerle yüzleştirebilir ve artık kimin için hangi fedakarlıkları yapabileceğinizi net bir şekilde görebilirsiniz. Yaşadıklarınızdan ders çıkarın.