Gündem
Giriş Tarihi : 21-11-2021 21:37   Güncelleme : 21-11-2021 21:37

AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak? Açıköğretim sınav yerleri açıklandı mı?

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği Açıköğretim sınavı 27-28 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Öğrencilerin sınav öncesi en çok merak ettiği konuların başında sınav online mı yoksa yüz yüze mi yapılacak sorusu gelirken, merak edilen diğer sorular ise AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak? Açıköğretim sınav yerleri açıklandı mı? oldu. İşte detaylar...

AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak? Açıköğretim sınav yerleri açıklandı mı?

Anadolu Üniversitesi tarafından önceden belirlenen takvime göre AÖF güz dönemi ara sınavları 27-28 Kasım 2021, dönem sonu sınavları ise 8-9 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Öğrencilerin merakla beklediği sınav giriş belgesi henüz yayınlanmazken, giriş belgelerinin sınavdan birkaç gün önce yayınlanması bekleniyor. Sınav giriş belgelerine ulaşmak isteyen öğrenciler https://aof.anadolu.edu.tr adresinden e-Devlet ya da AÖF şifreleri ile giriş yapabilecekler.

Anadolu Üniversitesi tarafından daha önce açıklanan ve çok merak edilen sınav online olacak mı sorusunun cevabı ise güz dönemi ara sınavları 27-28 Kasım 2021 tarihinde yüz yüze gerçekleştirilecek.

AdminAdmin