Medya
Giriş Tarihi : 24-11-2021 07:44   Güncelleme : 24-11-2021 07:44

25 Kasım günlük burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları için 25 Kasım 2021 Perşembe günlük burç yorumları Haber Asır'da.

25 Kasım günlük burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumu

Günlük burç yorumunuz hayatınıza ne yönde etki edecek? Hangi burç aşk ve iş hayatınızda neleri değiştirecek? 25 Kasım Perşembe günü için astroloji uzmanları ne diyor? İşte sizler için derlediğimiz güncel burç yorumları...

25 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projeleri ve gönüllü işlerde yer almak için oldukça uygun bir gün. Bazı eski arkadaşlarınıza mesafe koyma ihtiyacı duyabilirsiniz. Tam olarak ne olduğunu anlayamasanız da içinizdeki ses böyle söylüyor. Çok enerjik hissedemeyebilirsiniz.

BOĞA

25 Kasım 'da sosyal ortamlarda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Yaptığınız işlerde, başardığınız konularda alkış almak istiyorsunuz. Beklentilerinizi dile getirme şekliniz yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir. Spekülatif bazı haberlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Her duyduğunuza inanmayın.

İKİZLER

Değişik fikirleriniz var. Bu fikirler için adım atıyor olmak sizi heyecanlandırıyor. Gün boyu enerjik ve pozitif olacaksınız. Bu da elinizi attığınız her işte kendini gösterecek. Çok şanslı bir döneme giriş yaptınız. Özellikle iş hayatınız ve günlük rutinlerinizde yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşanacak.

YENGEÇ

25 Kasım'da duygusal olarak karamsar ve dengesizsiniz. Gün boyu değişen istekleriniz ve bulunduğunuz alana sığamıyormuş gibi hissetmeniz sizi yorabilir. En güzel sizin için marjinal denilebilecek bir ortamda bulunmak, değişik bir program yapmak olacaktır. Her hafta sonu yaptığınız bir şeyi yapmayın bu hafta sonu. Değişik ve yaratıcı olun.

ASLAN

Aslan burcu sonunda eşiniz veya partnerinizle güzel bir hafta sonu geçirebileceksiniz. Aktiviteli bir programı tercih edip birlikte eğlenebilirsiniz. Hazır enerjiniz fazlayken hareket etmiş olursunuz. İletişim konusunda daha politik ve narin olmanızda fayda var. Ailenizle ilgili konularda takıntılı davranıyor olabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu gün boyu eğlenmekle çalışmak arasında gidip gelebilirsiniz. Kim bilir belki birilerine hizmet ederken aynı zamanda eğleniyor olacaksınız. İletişim konusunda güçlüsünüz. İnsanları yönlendirebiliyor, hatta istediğiniz gibi manipüle bile edebiliyorsunuz. Art niyetiniz yok. Yine de bu dönemi kendi çıkarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

TERAZİ

Duygusal anlamda karışık hissedebilirsiniz. Ailevi konular, evinizle ilgili konular sizi kısıtlıyor olabilir. Baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle ailenizle ilgili otorite problemleriniz olabilir. Maddi anlamda şanslısınız. İşler yolunda gözüküyor. Birikim yapmanız için güzel zamanlar. Harcamalarınızı kısmayı düşünebilirsiniz.

AKREP

Evinizle ilgili, ailenizle ilgili konularda karışıklıklarınız var. Kendinizi hem güvende hem de kısıtlanmış hissediyorsunuz. Çocuklarınızla, sevgilinizle ilgili konularda kendi kendinize zarar veriyorsunuz. Neredeyse bindiğiniz dalı keseceksiniz. Sınırları korumak önemli. Sadece kendinizin değil, sevdiğiniz kişilerin de sınırları var.

YAY

Maddi anlamda tedirgin olmamak için, harcamalarınıza dikkat etmeli ve geçmiş dönem borçlarınızı bir an önce ödemelisiniz. Sürekli aynı konuları düşünmek yerine, bir plan yapıp adım adım temizlemek daha doğru olacaktır. Rehavete kapılmayın. Çalışma mevsimindeyiz.

OĞLAK

Maddi anlamda isteklerinizi karşılamak için yetersiz kalıyor olabilirsiniz. Sınırsız bir şekilde para harcıyorsunuz. Hesabınızı bilemiyor olmanız cebinizi sürekli deliyor. Bir birikim planı oluşturmanız, daha da önemlisi bir an önce varsa borçlarınızı ödemeniz gerekiyor.

KOVA

Kendinize iyi davranın. Özgüveninizi sıcak tutun. Ona ihtiyacınız var. Yaptığınız işte iyi noktalara gelecek ve kendinizi göstereceksiniz. Kariyerinizi sağlamlaştırdığınız, bir anda patlama yaratacak başarıla imza atacağınız bir döneme giriş yaptınız. Daima bakımlı ve güzel gözükmeye çalışın.

BALIK

Balık burcu sosyalleşebileceğiniz güzel bir gün. Hem mutlu, hem enerjik hem de ilgi çekicisiniz. Güzel bir ilişki için başlangıç yapabilirsiniz. Flörtöz buluşmalara müsait bir gün. İşinizle ilgili haberlerle hafta sonu ilgilenmeyin. Merak etmeyin, nasıl olsa Pazartesi yine karşınıza gelecekler.

AdminAdmin