Yaşam
Giriş Tarihi : 19-12-2021 16:14   Güncelleme : 19-12-2021 16:14

Ankara'da yarın okullar tatil mi? 20 Aralık Pazartesi kar tatili olacak mı? Ankara Valiliği son dakika haberleri

Ankara'da kar yağışı devam ederken, öğrenciler ve veliler tarafından Ankara'da okullar yarın tatil mi, Ankara'da okullar tatil olacak mı, Ankara'da kar tatili var mı, Ankara'da 20 Aralık Pazartesi kar nedeniyle okullar tatil mi sorusunun cevabı aranıyor? Peki 20 Aralık Pazartesi Ankara'da okullar tatil edilecek mi? Ankara Valiliği son dakika açıklaması yaptı mı?

Ankara'da yarın okullar tatil mi? 20 Aralık Pazartesi kar tatili olacak mı? Ankara Valiliği son dakika haberleri

Ankara genelinde etkisini sürdüren kar yağışı sonrası şehir beyaza bürünürken, öğrenciler ve veliler 20 Aralık Pazartesi günü için okulların tatil edilip edilmeyeceği sorusunu cevap aramaya devam ediyor.

Ankara'nın tüm ilçelerinde etkili olan kar yağışı sonrası Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri kar ile mücadelelerini sürdürmeye devam ediyor. Ankara'nın yüksek kesimlerinde yer yer 10 - 15 cm yüksekliğe ulaşan kar yağışının devam etmesi bekleniyor. Yapılan son tahminlere göre kar yağışının birkaç gün daha hafif şiddette devam etmesi bekleniyor.

Ankara'da yarın okullar tatil mi?

Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı sorusuna cevap arayan öğrenci ve veliler Ankara Valiliği'nden gelecek açıklamayı beklerken, henüz valilik tarafından tatil ile ilgili bir açıklama yapılmadı.