Medya
Giriş Tarihi : 19-12-2021 16:28   Güncelleme : 19-12-2021 16:28

20 Aralık 2021 Pazartesi günlük ve haftalık burç yorumları! Burcunuz bugün sizin için ne diyor?

Günlük ve haftalık burç yorumları! Burcunuz bugün sizin için ne diyor? 20 Aralık 2021 Pazartesi günlük ve haftalık burç yorumlarını Haber Asır olarak sizler için derledik. Günlük ve haftalık burç yorumlarını takip etmeden önce güne başlamayın. 20 Aralık 2021 Pazartesi günlük burç yorumu okuyarak bugün alacağınız kararlarda daha isabetli davranabilirsiniz. Peki 20 Aralık'ta doğanların burcu ne, hangi burcu bugün ne bekliyor? Güne başlamadan önce aşk, iş, sağlık ve dikkat falınıza kulak vererek öğrenin. Günlük ve haftalık Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları ve günün en çok okunan burç yorumları Haber Asır'da.

20 Aralık 2021 Pazartesi günlük ve haftalık burç yorumları! Burcunuz bugün sizin için ne diyor?

20 Aralık 2021 Pazartesi günlük ve haftalık burç yorumları! Burcunuz bugün sizin için ne diyor? Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu, sağlık falı yorumu, dikkat falı yorumu ve para falı yorumu tüm detayları ve ayrıntılarıyla günlük olarak haberasir.com'da..

20 Aralık 2021 Pazartesi günlük ve haftalık burç yorumunu okumadan güne başlamayın. Pek çok insan günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamak istemiyor. Bugün alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Peki 20 Aralık'ta dünyaya gelen insanların burcu ne oluyor? İşte 20 Aralık 2021 Pazartesi günlük ve haftalık burç yorumları...

KOÇ BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Son kez taşınma kararınızı oylamaya sunuyorsunuz. Ailenizin ortak kararı ile yeni bir semt için arayışa geçeceksiniz. Verdiğiniz karar doğrultusunda bulduğunuz ev sizi tatmin edecektir. Taşınma telaşından bu aralar çok stresli olabilirsiniz.

BOĞA BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Her şeyin istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz ve bu durumda sabırsız hareket ediyorsunuz. Her zaman bir şeylerin olması için ilk önce sabretmeniz gerektiğini unutmayın. Özel hayatınızı en ince detayına kadar incelemek sizi rahatsız edecek ufak detayları gün yüzüne çıkaracaktır. Bu yüzde ilişkinizde tatsız durumlar yaşanabilir.  Aklınıza takılan şeylerin olması hayatınızı yavaşlatıyor ve siz onları çözmeden rahat etmiyorsunuz.

İKİZLER BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Son kez taşınma kararınızı oylamaya sunuyorsunuz. Ailenizin ortak kararı ile yeni bir semt için arayışa geçeceksiniz. Verdiğiniz karar doğrultusunda bulduğunuz ev sizi tatmin edecektir. Taşınma telaşından bu aralar çok stresli olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sınırlarınızı yıkacak gücü kendinizde hissediyorsunuz. Artık sizi baskı altına almayan çalışan her konuya tepkisiz kalmayacaksınız. Gereken kişiye duyması gerektiği şeyleri söyleyecek ve herkese tepkinizi belli edeceksiniz.

ASLAN BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Söz konusu aşksa oldukça gözü kara birisiniz ancak buna rağmen yine de bazı şeyleri riske atmıyor ve cesurca davranmıyorsunuz. Doğru kişinin kim olduğunu düşünüyorsunuz şimdilik bilinmez ancak şu bir gerçek ki bu kişi sizin için ne ifade ediyor buna henüz karar vermiş değilsiniz. Aklınızda uzun uzun projeler var ve bunun için elbette hesaplamalar ve projeler yaptınız ancak adım atmayınca bunların hepsi boş biliyorsunuz.

BAŞAK BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Ani karar değişikliği ile çalıştığınız firmadan ayrılıyorsunuz. Yeni başvuruları değerlendirmek isteyeceksiniz. Bu değerlendirme sürecinde birkaç gün kendinize tatil verin. Dinlenerek yeni bir işe başlamak size çok iyi gelecektir.

TERAZİ BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Yabancı kişiler aleyhinizde konuşuyor. Sizlere iletilen bu durum karşısında suskunluğunuzu koruyamayacaksınız. Sizi tanımayan insanların sizin hakkınızda konuşması sinirlerinizi girebilir. Hayatınızda yeri olmayan insanları bu kadar kafanıza takmayın.

AKREP BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Değişmek istemediğiniz konularda yeni sınavlar karşınıza çıkabilir. Sisteme karşı olmak sizi yıpratacaktır. Ona direnmek yerine uyum sağlayarak kendinizi akışı bırakmak daha az yıpranmanıza sebep olacaktır. Ruh sağlığınız için akışta kalın.

YAY BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

İkili ilişkilerinizde ayrılma kararı alıyorsunuz. Üzgün olmanız ve kendinizi geri plana atmanız bağışıklık sisteminizi de zorlayacaktır. Duygularınızı en derinden hissederken kalp ağrınızı artaracak anılardan uzaklaşın. Kendinizi tüketmeyin.

OĞLAK BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Geleceğinize yön vermek için yeni kararlar alıyorsunuz. Kişisel verimliliği başlatarak hayatınızın her alanına adapte etmeye çalışacaksınız. Bu yenilik sizi zorlasa da bunu başarıyla sonlandırmak için elinizden gelen her şeyi fazlasıyla yapacaksınız.

KOVA BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Beklenmedik bir ilişkiye hazır olun. Size duygularını açmak isteyenler sizi sevmek için hazırlanıyorlar. Sevginize layık olabilmek için çok çaba sarfedecekleri size kendinizi özel hissettirmek için ellerinden geleni fazlasıyla yapacakları bir ilişkiye yelken açıyorsunuz Mutluluktan ayaklarınızın yerden kesilmesine izin verin.

BALIK BURCU 20 Aralık 2021 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

Ailenizle ilgili bazı olaylar olabilir ve burada karar merci siz olabilirsiniz. Olaylara mantıklı bakış açısıyla yaklaşarak konularla ilgili son kararı siz vereceksiniz. Yeni bir gelişme olacaksa siz başlatacaksınız. Karar merci olarak objektif bakış açısı ile ilerlemeye devam edin.