Yaşam
Giriş Tarihi : 22-12-2021 22:31   Güncelleme : 22-12-2021 22:31

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkan Adayı Ramazan Burak Arpacı'ya tam destek

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkan Adayı Ramazan Burak Arpacı'ya emlakçılardan tam destek. Ramazan Burak Arpacı 15 Ocak 2022 tarihinde yapılacak seçim öncesi kapı kapı gezerek emlakçı esnafının desteğini almaya devam ediyor.

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkan Adayı Ramazan Burak Arpacı'ya tam destek

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası (ATEM) Başkanı Ahmet Rıfat Yetkin'in yeniden aday olmayacağı başkanlık yarışında şuan için 5 adaydan biri olan Ramazan Burak Arpacı'ya emlakçı esnafından seçim için tam destek geldi.

Arpacı, 15 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilecek seçim öncesi tüm emlakçıları gezerek seçimi kazanması durumunda yapacaklarını anlatırken, ATEM'i birlikte yeniden inşa edeceklerini belirtti. Arpacı'nın vaadleri arasında mesleki, teknolojik ve ekonomik alanda yenilikçi çözümler öne çıkıyor.

Arpacı: "Birçok hizmeti ücretsiz sunacağız"

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkan Adayı Ramazan Burak Arpacı, başkan seçilmesi durumunda birçok hizmeti üyelere ücretsiz sunacağını belirtti. 

Ücretsiz olarak sunulacak hizmetler arasında muhasebe hizmeti, mesleki eğitim, teknolojik alanda ücretsiz web sitesi ve CRM programı ve dil kursu gibi hizmetler yer alacak.

Emlakçılardan Arpacı'ya tam destek!

Arpacı, ziyaret ettiği emlakçı esnafından 25 Ocak 2022 tarihinde yapılacak başkanlık seçimi için destek isterken, esnaf seçimde kendisine tam destek sözü verdi.

Arpacı ise başkan olması durumunda ATEM'in herkese en iyiyi sunmak için çalışacağını ve vaadlerini bir bir yerine getireceğini belirtti.

Ramazan Burak Arpacı kimdir?

R. Burak Arpacı, 1980 Ankara Kalecik doğumludur. 1997 yılında emlak sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Arpacı, Keçiören’de bulunan Elif 4 emlak’ın sahibi ve Çankaya Çukurambar’da bulunan Angera Yatırım A.Ş.’nin kurucu ortağıdır.

Yaklaşık 25 yıllık sektör tecrübesine sahip olan R.Burak Arpacı, Keçiören İnşaat Müteahhitleri Derneği (KİMDER) Başkan Yardımcısı, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Yönetim Kurulu Üyeliği ve Ankara Ticaret Odası (ATO) 62. Komite üyeliği görevlerine de devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Arpacı'dan esnaf ziyaretleri