Ekonomi
Giriş Tarihi : 16-04-2022 21:43

Ankara garaj kapısı tamiri

Ankara garaj kapısı tamiri hizmeti sunan İlbey Otomasyon, Ankara'da otomatik garaj kapısı sistemlerinin geldiği son noktaya değindi. Ankara garaj kapısı sistemleri hakkında detaylar haberimizde.

Ankara garaj kapısı tamiri

Otomatik garaj kapısı sektörü gelişen günümüz teknolojisi paralelinde sürekli yenilenmekte ve yeni tasarım ve alternatiflerle karşımıza çıkmaya devam etmekte. Sektörde öncü firmalardan biri olan İlbey Otomasyon Genel Müdür Mustafa Ayverdi sektöre dair önemli açıklamalarda bulundu.

Ayverdi, Ankara garaj kapısı sektöründe artık daha modern ve teknolojik kapı otomasyonlarının olduğunu belirtirken, farklı alanlarda profesyonel tasarımların kolaylıkla uygulanabildiğini belirtti. Her bütçeye uygun otomatik garaj kapısı sisteminin olduğunu belirten Ayverdi, istenilen ölçülerde ve tasarımlarda kapının kolaylıkla uygulanabildiğini belirtti.

İlbey Otomasyon Genel Müdürü Mustafa Ayverdi, Ankara garaj kapısı hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin 0542 456 90 06 numaralı telefondan 7/24 ulaşabileceklerini belirtti.

AdminAdmin