Medya
Giriş Tarihi : 20-04-2022 10:31

Gönül Dağı dizisi Veysel ölecek mi? Semih Ertürk diziden ayrılacak mı? 61. Bölüm izle

Gönül Dağı dizisi 61.bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Veysel Kaya karakterine hayat veren Semih Ertürk'e araba çarpıyor. Dizinin hayranları ise Gönül Dağı dizisi Veysel ölecek mi? Semih Ertürk diziden ayrılacak mı? Araba çarpan Veysel öldü mü? Sorularına cevap arıyor. Detaylar Haber Asır'da.

Gönül Dağı dizisi Veysel ölecek mi? Semih Ertürk diziden ayrılacak mı? 61. Bölüm izle

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı'nın 61. bölümüne ait 2. fragman yayınlandı. Fragmanda izleyenleri üzen karede Veysel Kaya, babasını kurtarmak isterken arabanın önüne kendini atıyor ve kaza geçiren Veysel Kaya, yerde uzanmış halde görünüyor.

Acı haberi alan başta eşi Cemile olmak üzere amcaoğulları Taner Kaya ve Ramazan Kaya'nın olay yerine koştukları, anne Döndü Kaya'nın ise ağlayarak perişan olduğu görünüyor.

Veysel Kaya ölecek mi?

Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile dizinin hayranlarının en çok merak ettiği konu ise babasını kurtarmak için kendini arabanın önüne atan Veysel Kaya'nın ölüp ölmeyeceği oldu.

Başrol oyuncularından olan Kaya'nın diziye devam edeceği ve hikayede Kaya'nın daha birçok rolü olduğu gelen bilgiler arasında.

 

AdminAdmin